reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test obciążenia glukozą

Kup sobie smakową glukozę w aptece. Dziewczyny mówiły, że wtedy jest spoko. Ja dostałam smakową w labie. Pyszna nie była, ale nie miałam mdłości w ogóle, z na słodycze od początku ciąży nie mogę patrzeć. Przez dwie godziny siedzenia w poradni czułam się dobrze. Potem w domu - koci flak, zero energii, zawroty głowy. Nic tylko leżeć. Spać mi się nie chciało. Raczej sobie nic nie planuj po badaniu :)
 
reklama
Dokładnie, ja wypiłam bez problemu w kilka chwil, i wbrew temu co czytałam, nie ciągło mnie na wymioty, nie było mi słabo :)
Piłam zwykłą, nie żadną smakową czy z cytryną [emoji846]
Nie ma się co źle nastawiać [emoji6] i rzeczywiście najgorsze to czekanie, ja sobie nawet książkę wzięłam żeby szybciej zleciało [emoji6]
Nie ma się co nakręcać. Każda straszyła, a mnie to smakowało i 0 skutków ubocznych. Jedyny minus to siedzenie i czekanie ponad 2 h. To było najgorsze.
 
Dokładnie, ja wypiłam bez problemu w kilka chwil, i wbrew temu co czytałam, nie ciągło mnie na wymioty, nie było mi słabo :)
Piłam zwykłą, nie żadną smakową czy z cytryną [emoji846]
Nie ma się co źle nastawiać [emoji6] i rzeczywiście najgorsze to czekanie, ja sobie nawet książkę wzięłam żeby szybciej zleciało [emoji6]
Ot co :-p
 
Dziękuję za wszystkie rady ❤️ przetrwałam ale było ciężko. Może też kwestia nastawienia. Po wypiciu glukozy godzinę przy otwartym oknie siedziałam 🤣
Niestety wyniki mnie zasmuciły
Glukoza na czczo 105
Po godzinie 106
Po dwóch godzinach 106

Co to może oznaczać wizytę mam we wtorek ale wolę już przeczytać Wasze doświadczenie i opinie. Muszę się na coś przygotować.
Pozdrawiam serdecznie 😘
 
Dziękuję za wszystkie rady ❤️ przetrwałam ale było ciężko. Może też kwestia nastawienia. Po wypiciu glukozy godzinę przy otwartym oknie siedziałam 🤣
Niestety wyniki mnie zasmuciły
Glukoza na czczo 105
Po godzinie 106
Po dwóch godzinach 106

Co to może oznaczać wizytę mam we wtorek ale wolę już przeczytać Wasze doświadczenie i opinie. Muszę się na coś przygotować.
Pozdrawiam serdecznie 😘
Wystarczy jeden wynik podniesiony j już stwierdzają cukrzyce ciążowa a ty masz na czczo za dużo norma dla ciężarnych wynosi 90.
Ja miałam 94 i już było za duzo. Dostałam skierowanie do diabetologa i tam.mi wszystko wytlumaczyli. Dała mi glukometr j musiał mierzyć poziom cukru kilka razy. Udało się utrzymać tylko na diecie cukrzycowej ale wiem że niektóre ciężarne jak mają dużo a dużo to dostają insuline ale to kwestia całkowicie indywidualna
 
Do góry