reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test obciążenia glukozą

Cat14

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
19
Witam Was serdecznie
Mam ogromny problem, sama nie wiem co myśleć. Kilka dni temu musiałam zrobić badanie na obciążenie glukozą. Wypicie tego roztworu nie sprawiło mi problemu, był dość znośny smak i wydawało się że wszystko będzie w porządku. Ale po godzinie zaczęłam czuć się okropnie, miałam zawroty głowy, pojawiły się poty i zwymiotowałam. Mówiłam o tym w przychodni ale Pani pielęgniarka stwierdziła że jeżeli mało wymiotowałam to badanie możemy kontynuować. Odebrałam wyniki i nie wiem jak to rozumieć. Glukozę nad czczo miałam 77, po 1 godzinie 126, a po 2 godzinach 134. To moja pierwsza ciąża, dlatego chcę się poradzić. Mimo że wymiotowałam, to glukoza utrzymała się w organizmie? O co w tym chodzi?
Pozdrawiam 🌺
 
reklama
Dziewczyny, jeśli wymiotowała po godzinie, to nie ma znaczenia.
Witam serdecznie
Tak najwidoczniej to nie miało znaczenia, ponieważ powtórzyłam badanie (nie wymiotowałam za drugim razem), a wynik glukozy jest taki sam jak za pierwszym razem. To moja pierwsza ciąża i nie miałam pojęcia czy wymioty mogły zmienić wyniki testu. Dziękuję bardzo za odpowiedź ☺️ Pozdrawiam 🌺
 
reklama
Wchłonęła się dużo szybciej, wymioty po 1godz nie miały znaczenia
Witam serdecznie
Tak najwidoczniej nie miały znaczenia, ponieważ powtórzyłam badanie i za drugim razem nie wymiotowałam. Ale wyniki glukozy są takie same jak za pierwszym razem. To moja pierwsza ciąża i nie miałam pojęcia czy wymioty mają wpływ na wynik testu. Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Pozdrawiam 🌺🌞
 
Do góry