reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test obciążenia glukozą

ladyinred66

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Październik 2023
Postów
31
Hej, chciałabym zorientować się ile razy miałyście test obciążenia glukozą. Czy któraś z Was miała robiony test 2 lub 3 razy? Pytam bo jestem dopiero w 17 tygodniu ciąży i mimo prawidłowego wyniku krzywej cukrowej w 9 tygodniu mam znów go powtórzyć przed świętami. Myślałam, że przypadnie to dopiero na 24-28 tydzień. Czy takei powtarzanie tego testu jest bezpieczne dla dziecka?
 
reklama
Hej, chciałabym zorientować się ile razy miałyście test obciążenia glukozą. Czy któraś z Was miała robiony test 2 lub 3 razy? Pytam bo jestem dopiero w 17 tygodniu ciąży i mimo prawidłowego wyniku krzywej cukrowej w 9 tygodniu mam znów go powtórzyć przed świętami. Myślałam, że przypadnie to dopiero na 24-28 tydzień. Czy takei powtarzanie tego testu jest bezpieczne dla dziecka?
Ja miałam 2 razy w ciąży, ale ja już przed ciążą miałam problemy z gospodarką cukrową a i pierwszy test wyszedł źle.
 
U mnie dopiero 20tc ale jeszcze nie miałam robionej, w poniedziałek mam wizytę to pewnie moja lekarka zleci mi po świętach. Mam nadzieję, że na tym 1 razie się skończy:)
 
Podstawowe pytanie, dlaczego mialas za pierwszym razem robiony. Jesli byly jakies watpliwosci to mozliwe, ze dlatego chca zrobic powtorke szybciej niz 24 tydzien. Czemu nie zapytalas o to wszystko lekarza?
 
Do góry