reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Test owulacyjny clearblue a pozytywny wynik

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Cześć :) mam do Was pytańko czy jest możliwe żeby trzy dni z rzędu pokazywalo uśmiechnięta buźke niemigajacą. Cykl mam średnio 32 dni w ostatnim roku, test po raz pierwszy pozytywny w 21dc. Dodam, że jadę na dwa testy paskowy i ten elektroniczny i oba pokazują mi trzeci dzień pozytywny. Czy to normalne? :)

reklama

Katia90

Fanka BB :)
Miałam w tym cyklu taka samą sytuację, podobno test wykonuje się do pierwszego pozytywnego, a poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, ale specjalistką nie jestem, bo to mój pierwszy cykl z testami owu. 😊

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Miałam w tym cyklu taka samą sytuację, podobno test wykonuje się do pierwszego pozytywnego, a poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, ale specjalistką nie jestem, bo to mój pierwszy cykl z testami owu. 😊
Hej kochana :) mój to jest drugi miesiąc z testami, pierwszy robiłam tylko paskowe ale chyba miałam cykl bez owulacji. Teraz robię paskowe i elektroniczny bo te paskowe sobie porównuję aczkolwiek mam wrażenie ze co drugi jest pozytywny dlatego kupiłam ten elektroniczny dla lepszej interpretacji. Długo się staracie?

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Przepraszam ze wstawiam to w tak brzydkiej wersji miało być tylko dla mnie więc nie staralam się nad estetka. Może Ty spróbujesz to zrozumieć :)

Załączniki

• IMG_20201012_201918.jpg
    IMG_20201012_201918.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 137
  • IMG_20201012_201929.jpg
    IMG_20201012_201929.jpg
    987,1 KB · Wyświetleń: 132

Katia90

Dopiero zaczynamy - 2cykl teraz :) postanowiłam skorzystać z testów, bo w poprzednim cyklu okres mi się spóźnił 7 dni i to pierwszy raz, myślałam już że jestem w ciąży, ale jednak się nie udało. W tym cyklu wykorzystałam testy paskowe, dodatkowo kupiliśmy żel wspomagający zapłodnienie, ale czy się udało to się okaże :)

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Dopiero zaczynamy - 2cykl teraz :) postanowiłam skorzystać z testów, bo w poprzednim cyklu okres mi się spóźnił 7 dni i to pierwszy raz, myślałam już że jestem w ciąży, ale jednak się nie udało. W tym cyklu wykorzystałam testy paskowe, dodatkowo kupiliśmy żel wspomagający zapłodnienie, ale czy się udało to się okaże :)
Mam nadzieję, że się uda. Choć mam wrażenie że czym bardziej się staram i chce tym dalej do celu.

reklama

Takaja123

Jest to możliwe ja sprawdzałam już do kiedy test będzie pozytywny 😁 jakieś 3 dni były pozytywne od pierwszego pozytywnego 😉 teoretycznie nie powinno się robić później testów ale ciekawość wygrała 😁

reklama

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Jest to możliwe ja sprawdzałam już do kiedy test będzie pozytywny 😁 jakieś 3 dni były pozytywne od pierwszego pozytywnego 😉 teoretycznie nie powinno się robić później testów ale ciekawość wygrała 😁
No właśnie ja z tej kobiecej ciekawości postanowiłam robić przez prawie cały miesiąc nawet po owu żeby zobaczyć jak to jest i już nie wiem :) wychodzi ze od trzech dniach pozytywne sa

Do góry