reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny clearblue a pozytywny wynik

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
40
Cześć :) mam do Was pytańko czy jest możliwe żeby trzy dni z rzędu pokazywalo uśmiechnięta buźke niemigajacą. Cykl mam średnio 32 dni w ostatnim roku, test po raz pierwszy pozytywny w 21dc. Dodam, że jadę na dwa testy paskowy i ten elektroniczny i oba pokazują mi trzeci dzień pozytywny. Czy to normalne? :)
 
reklama
Tu masz wyraźniejsze zdjęcia bez flesza pierwsze to co mówisz że tego 10. A drugie te moje trzy ostatnie pozytywne razem z clearblue
10.10 czyli miałam na myśli 21 dzień cyklu, w każdym bądź razie chodziło mi o te trzy ostatnie,
Tu masz wyraźniejsze zdjęcia bez flesza pierwsze to co mówisz że tego 10. A drugie te moje trzy ostatnie pozytywne razem z clearblue
Chodziło mi o 21 dzień cyklu czyli tam chyba miałaś datę 10.10, chyba że źle spojrzałam, aczkolwiek miałam na myśli te tzy ostatnie tak jak i Ty :) chyba jak mi się nie uda teraz, to też będę próbować na 2 testy 🤗
 
reklama
10.10 czyli miałam na myśli 21 dzień cyklu, w każdym bądź razie chodziło mi o te trzy ostatnie,

Chodziło mi o 21 dzień cyklu czyli tam chyba miałaś datę 10.10, chyba że źle spojrzałam, aczkolwiek miałam na myśli te tzy ostatnie tak jak i Ty :) chyba jak mi się nie uda teraz, to też będę próbować na 2 testy 🤗
Przepraszam ja źle zrozumiałam 🤣🤣 no jeden test może zawieźć ale dwa?? :) ja po pierwszym miesiącu nie bylam ufa jednym i dołączyłam te clearblue. A Tobie może akurat się uda. Czyli wg Ciebie kiedy powinnam test ciazowy zrobić?
 
Przepraszam ja źle zrozumiałam 🤣🤣 no jeden test może zawieźć ale dwa?? :) ja po pierwszym miesiącu nie bylam ufa jednym i dołączyłam te clearblue. A Tobie może akurat się uda. Czyli wg Ciebie kiedy powinnam test ciazowy zrobić?
Miałyśmy owulacje w tym samym czasie, tak mniej więcej, ja robię 26.10. Niby wiarygodny wynik wychodzi 12 dni od owulacji :)
 
To ciekawe czemu przez kolejne dni dalej pozytywnie :)

Wiesz co, nie wiem czy to aż tak istotne czemu. Grunt, ze masz je pozytywne (niektóre kobiety maja z tym problem) i mniej więcej wiesz, kiedy masz się starać.
Tez używałam Clearblue i tez miałam dwa razy uśmiechnięta buzie przez dwa dni pod rząd. Nieważne dlaczego tak.
Ważne, ze efekt ich używania obecnie śpi sobie smacznie w łóżeczku i sni o czekoladowym budyniu i tęczowych jednorozcach.🥰
 
Wiesz co, nie wiem czy to aż tak istotne czemu. Grunt, ze masz je pozytywne (niektóre kobiety maja z tym problem) i mniej więcej wiesz, kiedy masz się starać.
Tez używałam Clearblue i tez miałam dwa razy uśmiechnięta buzie przez dwa dni pod rząd. Nieważne dlaczego tak.
Ważne, ze efekt ich używania obecnie śpi sobie smacznie w łóżeczku i sni o czekoladowym budyniu i tęczowych jednorozcach.🥰
Super 🥰🥰 mam nadzieję, że mój efekt też będzie taki sam :)
 
reklama
Do góry