reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny clearblue a pozytywny wynik

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
40
Cześć :) mam do Was pytańko czy jest możliwe żeby trzy dni z rzędu pokazywalo uśmiechnięta buźke niemigajacą. Cykl mam średnio 32 dni w ostatnim roku, test po raz pierwszy pozytywny w 21dc. Dodam, że jadę na dwa testy paskowy i ten elektroniczny i oba pokazują mi trzeci dzień pozytywny. Czy to normalne? :)
 
reklama
Miałam w tym cyklu taka samą sytuację, podobno test wykonuje się do pierwszego pozytywnego, a poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, ale specjalistką nie jestem, bo to mój pierwszy cykl z testami owu. 😊
 
Miałam w tym cyklu taka samą sytuację, podobno test wykonuje się do pierwszego pozytywnego, a poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, ale specjalistką nie jestem, bo to mój pierwszy cykl z testami owu. 😊
Miałam w tym cyklu taka samą sytuację, podobno test wykonuje się do pierwszego pozytywnego, a poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, ale specjalistką nie jestem, bo to mój pierwszy cykl z testami owu. 😊
Hej kochana :) mój to jest drugi miesiąc z testami, pierwszy robiłam tylko paskowe ale chyba miałam cykl bez owulacji. Teraz robię paskowe i elektroniczny bo te paskowe sobie porównuję aczkolwiek mam wrażenie ze co drugi jest pozytywny dlatego kupiłam ten elektroniczny dla lepszej interpretacji. Długo się staracie?
 
Przepraszam ze wstawiam to w tak brzydkiej wersji miało być tylko dla mnie więc nie staralam się nad estetka. Może Ty spróbujesz to zrozumieć :)
 

Załączniki

  • IMG_20201012_201918.jpg
    IMG_20201012_201918.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 352
  • IMG_20201012_201929.jpg
    IMG_20201012_201929.jpg
    987,1 KB · Wyświetleń: 362
Dopiero zaczynamy - 2cykl teraz :) postanowiłam skorzystać z testów, bo w poprzednim cyklu okres mi się spóźnił 7 dni i to pierwszy raz, myślałam już że jestem w ciąży, ale jednak się nie udało. W tym cyklu wykorzystałam testy paskowe, dodatkowo kupiliśmy żel wspomagający zapłodnienie, ale czy się udało to się okaże :)
 
Dopiero zaczynamy - 2cykl teraz :) postanowiłam skorzystać z testów, bo w poprzednim cyklu okres mi się spóźnił 7 dni i to pierwszy raz, myślałam już że jestem w ciąży, ale jednak się nie udało. W tym cyklu wykorzystałam testy paskowe, dodatkowo kupiliśmy żel wspomagający zapłodnienie, ale czy się udało to się okaże :)
Mam nadzieję, że się uda. Choć mam wrażenie że czym bardziej się staram i chce tym dalej do celu.
 
reklama
Jest to możliwe ja sprawdzałam już do kiedy test będzie pozytywny 😁 jakieś 3 dni były pozytywne od pierwszego pozytywnego 😉 teoretycznie nie powinno się robić później testów ale ciekawość wygrała 😁
 
reklama
Jest to możliwe ja sprawdzałam już do kiedy test będzie pozytywny 😁 jakieś 3 dni były pozytywne od pierwszego pozytywnego 😉 teoretycznie nie powinno się robić później testów ale ciekawość wygrała 😁
No właśnie ja z tej kobiecej ciekawości postanowiłam robić przez prawie cały miesiąc nawet po owu żeby zobaczyć jak to jest i już nie wiem :) wychodzi ze od trzech dniach pozytywne sa
 
Do góry