reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny clearblue a pozytywny wynik

Carmelita93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
40
Cześć :) mam do Was pytańko czy jest możliwe żeby trzy dni z rzędu pokazywalo uśmiechnięta buźke niemigajacą. Cykl mam średnio 32 dni w ostatnim roku, test po raz pierwszy pozytywny w 21dc. Dodam, że jadę na dwa testy paskowy i ten elektroniczny i oba pokazują mi trzeci dzień pozytywny. Czy to normalne? :)
 
reklama
reklama
Miałam okres 20.09 więc chyba było by za wcześnie na ciąże :) może faktycznie po owu się jeszcze chwilę utrzymuje tak zobaczymy. Tylko to znaczy że okres się też przesunie powinnam mieć 19.10 więc jak niby 11 była owu teoretycznie to będzie później @@
Zobaczymy czy przyjdzie @@ choć wolałabym żeby się nie pojawiła 🤣🤣
tego Ci życzę :) ja czekam do 26.10 zobaczymy czy @ się pojawi 🤗
 
Miałam okres 20.09 więc chyba było by za wcześnie na ciąże :) może faktycznie po owu się jeszcze chwilę utrzymuje tak zobaczymy. Tylko to znaczy że okres się też przesunie powinnam mieć 19.10 więc jak niby 11 była owu teoretycznie to będzie później @@
10.10 test jak najbardziej pozytywny. A miałaś jakieś dolegliwości? Ja poznałam owulacje po silnym bólu w podbrzuszu, miałam rozciągliwy śluz z domieszką krwi i wrażliwe piersi, objawy te pojawiły się 2 dni po dodatnim tescie. Aczkolwiek wiadomo każda z nas jest inna. W każdym bądź razie stałam się wykorzystać jak najlepiej ten cykl 🤣🤣🤣
 
10.10 test jak najbardziej pozytywny. A miałaś jakieś dolegliwości? Ja poznałam owulacje po silnym bólu w podbrzuszu, miałam rozciągliwy śluz z domieszką krwi i wrażliwe piersi, objawy te pojawiły się 2 dni po dodatnim tescie. Aczkolwiek wiadomo każda z nas jest inna. W każdym bądź razie stałam się wykorzystać jak najlepiej ten cykl 🤣🤣🤣
Tylko 10.10 clearblue pokazało się puste kółeczko a dopiero 3 dni temu buźka. Na realu jasniejsza jest ta kreseczka z 10.10
Czytałam gdzieś na forum że może pokazywać trzy dni pozytywnie test tylko nie znalazłam odpowiedzi dlaczego :)
 
reklama
Tu masz wyraźniejsze zdjęcia bez flesza pierwsze to co mówisz że tego 10. A drugie te moje trzy ostatnie pozytywne razem z clearblue
 

Załączniki

  • IMG_20201012_205522.jpg
    IMG_20201012_205522.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_20201012_205532.jpg
    IMG_20201012_205532.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 89
Do góry