reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny Clearblue

Ja w 16 dc miałam puste a od 17 migała mi...
IMG_20200710_200726.jpeg
 
reklama
Więc dziwne to dla mnie było

No nic i tak zostało mi 3 dni do okresu okaże się czy wyszło czy nie
 
Chyba negatywne a pokazywało mrugajaca buzke. No ale zbliżenia były bardzo częste, boję się że nie wyjdzie :(
IMG_20200710_200732.jpeg
IMG_20200710_200729.jpeg
 
Chyba negatywne a pokazywało mrugajaca buzke. No ale zbliżenia były bardzo częste, boję się że nie wyjdzie :( Zobacz załącznik 1146733Zobacz załącznik 1146734
Dzień dobry kochana,
U mnie dziś tak samo wyglada jak u Ciebie na zdjęciach i wychodzi negatywne, owulacja minęła. Te wcześniejsze zdjęcie , dwa testy od góry były pozytywne i to był 10 i 11 dc. (Wczoraj i przedwczoraj) Jak długie masz cykle ?
 
Hej, hej. 29 dni, 2 dni do okresu dzisiaj robiłam z rana test i negatywny :/ wiem, że robi się w dzień miesiączki ale nie mogłam wytrzymać. Kłucia mam ale ani mnie piersi nie bolą, ani nic, zawsze na okres wychodziły mi krosty byłam nerwowa a teraz nic... Ale kurde tak sobie myślę, że 2 dni do okresu to powinnam już mieć pozytywny :-(... No nic zostało mi czekanie do poniedziałku [emoji849]
Dzień dobry kochana,
U mnie dziś tak samo wyglada jak u Ciebie na zdjęciach i wychodzi negatywne, owulacja minęła. Te wcześniejsze zdjęcie , dwa testy od góry były pozytywne i to był 10 i 11 dc. (Wczoraj i przedwczoraj) Jak długie masz cykle ?
 
Hej, hej. 29 dni, 2 dni do okresu dzisiaj robiłam z rana test i negatywny :/ wiem, że robi się w dzień miesiączki ale nie mogłam wytrzymać. Kłucia mam ale ani mnie piersi nie bolą, ani nic, zawsze na okres wychodziły mi krosty byłam nerwowa a teraz nic... Ale kurde tak sobie myślę, że 2 dni do okresu to powinnam już mieć pozytywny :-(... No nic zostało mi czekanie do poniedziałku [emoji849]
Ja 28 dni i wiem że zle wyliczałam dzień owulacji 🙄
Trzymam kciuki. 😘Ja co miesiąc mam objawy ciazy a potem wielki płacz i dramat ale u mnie to chyba z głowa problem ;) . W tym miesiącu nie bede robić żadnych testów (zobaczymy czy wytrwam ;))
Masz już dzieci ? Czy staracie sie o pierwsze ?
 
Ja też tak mówię ze na luzie wszystko a i tak sprawdzam te testy. Nie mam dzieci . W lutym poroniłam miałam ciąże pozamaciczna i po 5 miesiącach staramy się znowu, musiałam troszkę dojść do siebie, bo bardzo to przeżyłam, test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i to wieczorem i wyszedł pozytywny(§wyszło nam w pierwszym cyklu) bardzo się ucieszylismy, ale niestety nie cieszyliśmy się długo do 6 tyg... No zobaczymy czy wyjdzie... Jak nie to staramy się znowu aż do skutku, a u Ciebie jak
Ja 28 dni i wiem że zle wyliczałam dzień owulacji [emoji849]
Trzymam kciuki. [emoji8]Ja co miesiąc mam objawy ciazy a potem wielki płacz i dramat ale u mnie to chyba z głowa problem ;) . W tym miesiącu nie bede robić żadnych testów (zobaczymy czy wytrwam ;))
Masz już dzieci ? Czy staracie sie o pierwsze ?
 
Ja miałam jakieś wadliwe te testy
. Ogólnie od 9 cyklu robiłam testami same paski, później od 16 miałam cyfrowe i 16 miałam puste kuleczko a później przez 9 dni mi migała buzka i nawet nie wiem kiedy miałam owulacje :(
 
reklama
Ja miałam jakieś wadliwe te testy
. Ogólnie od 9 cyklu robiłam testami same paski, później od 16 miałam cyfrowe i 16 miałam puste kuleczko a później przez 9 dni mi migała buzka i nawet nie wiem kiedy miałam owulacje :(
Ja w tym miesiącu zrobiłam test od razu jak zauwazylam śluz, ( jakos mniej wiecej dwa dni po okresie ) rano jeszcze wyszedł negatywny wiec zrobiłam kolo 16 po pracy kolejny i był już pozytywny i kolejny dzień tez, po dwóch dniach już puste kółko .
Tak ja mam już córeczkę , łobuziare, 4 latka w październiku będzie mieć. Pierwsza ciąża była nieplanowana. Na druga dopiero teraz sie zdecydowałam bo miałam bardzo ciezki porod i psychicznie nie mogłam sie zdecydować ;)
 
Do góry