reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny Clearblue

Ja to miałam jakieś wadliwe testy, więc nie zawsze wierzcie w nie... 16 dc miałam puste kuleczko a od 17dc miałam migająca buzke i tak przez 5 dni... A na drugi powinna już stać... Także... Mój ginekolog mówił że w moim przypadku żeby od 16 dc do 19 kochać się codziennie, a najlepiej to od 16dc kochać się co drugi dzień az do następnej @ wtedy na bank nie da się ominąć [emoji1787]mamy tak w planach, wiem że czasami się nie chce, jesteśmy zmęczeni ale trzeba się przemęczyć!! [emoji23]
 
reklama
Kurcze wlasnie zrobila drugi clearblue i tamten i wyszlo jej koleczko, juz nie buzka. Troche dziwne 🙈 o 20stej buzka a o 23 kolko. Jutro powtorzy 😔 ale znow stracila nadzieje ☹
Wiesz ja już jakiś czas robie te testy i nigdy mi sie uśmiechnięta buźka nie pokazywała. Byłam u swojej ginekolog , wszystko zbadała i jest wszystko w porządku . Kazała mi testować od 7/8 dnia cyklu. Ja sama z siebie robiłam test z rana i koło 17 jak wróciłam z pracy , 2 razy dziennie . 9 dc rano wyszło negatywne ale o Godzinie 16 już była bardzo mocna kreska i uśmiechnięta buźka. Niestety mieliśmy tylko raz możliwość sie starać, wiec wątpię ze coś z tego wyjdzie. W którym dniu cyklu wyszła jej buźka uśmiechnięta ? Jak długie ma cykle ? Ja bym w przyszłym cyklu poleciła robić rano i wieczorem i to tak z dwa dni po okresie zacząć plus obserwacja śluzu. U mnie pozytywny utrzymywał sie jak w zegarku 2 dni, później był już negatywny .
 
Wiesz ja już jakiś czas robie te testy i nigdy mi sie uśmiechnięta buźka nie pokazywała. Byłam u swojej ginekolog , wszystko zbadała i jest wszystko w porządku . Kazała mi testować od 7/8 dnia cyklu. Ja sama z siebie robiłam test z rana i koło 17 jak wróciłam z pracy , 2 razy dziennie . 9 dc rano wyszło negatywne ale o Godzinie 16 już była bardzo mocna kreska i uśmiechnięta buźka. Niestety mieliśmy tylko raz możliwość sie starać, wiec wątpię ze coś z tego wyjdzie. W którym dniu cyklu wyszła jej buźka uśmiechnięta ? Jak długie ma cykle ? Ja bym w przyszłym cyklu poleciła robić rano i wieczorem i to tak z dwa dni po okresie zacząć plus obserwacja śluzu. U mnie pozytywny utrzymywał sie jak w zegarku 2 dni, później był już negatywny .
Dzis zrobila rano i pojawila sie buzka znow :) wiec moze cos z tego bedzie. Problem w tym,ze oni tez zaczeli starania od wczoraj dlatego nikle szanse. Cykle ma nieregularne,czasem 32dni,czasem 35,a ostatni cykl miala 46 dni. Teraz robila testy od 14dc, codziennie po dwa razy i byly negatywne,dopiero wczoraj pierwszy raz pokazalo buzke 22dc i dzis drugi 23dc,wiec trudno stwierdzic 🙈 Flo pokazywal,ze owulacja bedzie 23 lipca, ale po pozytywnym tescie zmienilo sie na 19 lipca. Czyli jak dzis znow ma pozytywny to juz nie musi ich robic? Kurcze ciekawe czy im sie uda,ona tak bardzo by chciala 😔
 

Załączniki

  • 20200719_082355.jpg
    20200719_082355.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 446
  • 20200719_082321.jpg
    20200719_082321.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 548
Ostatnia edycja:
No ja dostałam okres 2 dni temu... Byłam u lekarza zrobić badania, wczoraj mi napisał że badania ok jak przed miesiączką ( bo byłam jak spóźniał mi się 3 dni a po kilu h dostałam okres jak wyszłam od niego) i że ciąży nie było. Dostałam tabletki na lepszą owulacje mam brać od 5 cyklu 2 tabletki przez 5 dni i zobaczymy, może się uda, bo w tym miesiącu wszystko mi się przesunęło, jak miwln kłucia 5o myślałam że to już ciaza a to owulacja w tefyy była [emoji16]
Ja dziś dostałam okres 😢😢
 
Hej. Robię te testy od dwóch miesięcy. W zeszłym cyklu potwierdzona owulacja badaniem progesteronu. Miałam kółeczko później 4 dni migala buźka i później stała. Nie udało się
W tym cyklu dziwna sprawa bo zrobiłam test w 11dc - pusta buźka. 12dc zobaczyłam stała buźke czyli pik. I zgłupiałam. Nie było mrugajacej buzki w ogóle. Zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły pozytywne. Normalnie owulacje mam koło 17-18dc dziwne że w tym cyklu przyszla w 12 dniu....no i ten brak dni płodnych tylko od razu pik. Nie rozumiem.
 
Hej. Robię te testy od dwóch miesięcy. W zeszłym cyklu potwierdzona owulacja badaniem progesteronu. Miałam kółeczko później 4 dni migala buźka i później stała. Nie udało się
W tym cyklu dziwna sprawa bo zrobiłam test w 11dc - pusta buźka. 12dc zobaczyłam stała buźke czyli pik. I zgłupiałam. Nie było mrugajacej buzki w ogóle. Zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły pozytywne. Normalnie owulacje mam koło 17-18dc dziwne że w tym cyklu przyszla w 12 dniu....no i ten brak dni płodnych tylko od razu pik. Nie rozumiem.
Hej I jak tam u ciebie było? Ja w poprzednim miesiącu miałam 5 dni migająca i 2 dni stała buźka. W tym puste Kolko i zaraz od razu stała buźka... Też już zgłupiałam...
 
Hej I jak tam u ciebie było? Ja w poprzednim miesiącu miałam 5 dni migająca i 2 dni stała buźka. W tym puste Kolko i zaraz od razu stała buźka... Też już zgłupiałam...
Ja w kolejnym cyklu miałam z kolei 9 migających buziek, już myślałam że nic z tego no bez przesady. Za to 10dnia testowania w końcu pojawiła się stała buźka...
 
Część dziewczyny
Staram się o dziecko z mężem już od kilku lat .. mam ogólne problemy z zajściem w ciążę ale nie o tym chce porozmawiać ... Kupiłam testy owulacyjne clearblue i nurtuje mnie wynik tego testu ponieważ na wyświetlaczu jest puste kółeczko a na listku widać drugą kreskę i nie wiem czy mam lub zbliża mi się owulacja🤔 dziękuję za odpowiedzi
 

Załączniki

  • IMG20210724092650.jpg
    IMG20210724092650.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 305
reklama
Puste kółeczko swiadczy ze póki co jeszcze nie masz owulacji bo nie wykryto piku lh. . Na to samo wskazuje kreseczka. Ktora jest slaba w porownaniu do tej drugiej.
 
reklama
Do góry