reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny Clearblue

Domi9534

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
296
Dziewczyny czy ktoś korzystał z testów owulacyjnych z Clearblue? Na początku miałam test gdzie pokazywały się kreseczki (od 9 dnia cyklu) , ale zamieniłam teraz na ten cyfrowy i 29/06 mialam pusta buzke, ale od 2 dni miga. Co to znaczy? Czy ona dzisiaj nie powinna cały czas się świecić?.
Testy robione od 9 dnia cyklu do teraz 18, wcześniej były negatywne, dopiero od 17 jest migająca)
 
reklama
Dziewczyny czy ktoś korzystał z testów owulacyjnych z Clearblue? Na początku miałam test gdzie pokazywały się kreseczki (od 9 dnia cyklu) , ale zamieniłam teraz na ten cyfrowy i 29/06 mialam pusta buzke, ale od 2 dni miga. Co to znaczy? Czy ona dzisiaj nie powinna cały czas się świecić?.
Testy robione od 9 dnia cyklu do teraz 18, wcześniej były negatywne, dopiero od 17 jest migająca)
Masz te fioletowe to jak buzka miga to są dni płodne dopiero jak stanie w miejscu będzie oznaczać pik LH. Przytulanki wskazane [emoji4]
 
Dzisiaj jest mój 20 dzień cyklu, wczoraj i 2 dni temu miałam mrugajaca buzke, trochę to dla mnie dziwne.... Jeżeli dzisiaj będę miała tak samo to co to oznacza? Na instrukcji jest napisane że najbardziej płodne w momencie kiedy buzka stoi a tu kilka dni mruga( mruga to jest szansa na zajście ale ta co stoi to najbardziej) .... Sama nie wiem czy 20 dc mogę być płodna, mając co 29 dni okres? Nie rozumiem tego, dzisiaj jak mi pokazuje nie powinnam mieć już dni płodnych
Wstawie zdj z poprzedniego miesiąca i dzisiaj (stosunki są na pomaranczowo)
Screenshot_20200703_120203_maybebaby.getpregnant.getbaby.flo.jpeg
Screenshot_20200703_120205_maybebaby.getpregnant.getbaby.flo.jpeg
 
Zrobiłam 17 dc test i wyszedł właśnie ta mrugajaca. Ja mam co 29 dni więc napisane jest tu że od 13 do 17, więc nie rozumiem czemu ta buzka mruga.. Pogubiłam się już, wiem że te testy nie dają 100 procentowej gwarancji, ale czy jest możliwe żebym była płodna w 20 dc?
Screenshot_20200703_120624_com.android.chrome.jpeg
 
Zrobiłam 17 dc test i wyszedł właśnie ta mrugajaca. Ja mam co 29 dni więc napisane jest tu że od 13 do 17, więc nie rozumiem czemu ta buzka mruga.. Pogubiłam się już, wiem że te testy nie dają 100 procentowej gwarancji, ale czy jest możliwe żebym była płodna w 20 dc? Zobacz załącznik 1142900
Wszytko jest możliwe owu może się przesunąć nawet 2 tygodnie czyli zamiast w terminie miesiączki dostałabyś okres to by była dopiero owulacja i od owulacji między 10-16 dni dopiero okres. Czyli wtedy okres przyjdzie "spóźniony" bo owu się przesunęła.
 
Hej,
Masz te różowe czy fioletowe ?
Ja mam te różowe i sprawdzam tez kreski na paskach . Widać wtedy jak sie zmienia intensywność właściwej kreski. Wyjmuj paski i porównuj :-) ( na zdjeciu od dołu negatywne i coraz mocniejsza kreska)
 

Załączniki

  • 3B7847C6-64E5-4752-AEA0-1DB711DB33DC.jpeg
    3B7847C6-64E5-4752-AEA0-1DB711DB33DC.jpeg
    987,6 KB · Wyświetleń: 3 223
Wiesz co kochana mam chyba podobne, wrócę do domu to zobaczę z tym, że zaznaczyłam tylko jeden test jak była migająca buzka
Hej,
Masz te różowe czy fioletowe ?
Ja mam te różowe i sprawdzam tez kreski na paskach . Widać wtedy jak sie zmienia intensywność właściwej kreski. Wyjmuj paski i porównuj :-) ( na zdjeciu od dołu negatywne i coraz mocniejsza kreska)
 
reklama
Do góry