reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Owulacyjny clearblueee

Domi9534

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2020
Postów
296
Dziewczyny czy jeżeli mam mrugajaca buzke od kilku dni czy mam rozumieć że pierwszy test, który zrobilam był pozytywny i lepiej już nie robić więcej?
Miałam 17dc pozytywny dzisiaj już jest 20 i dalej mruga.
 
reklama
Jesteście zadowolone z tych testów?zastanawiam sie nad kupnem. Teraz używam zwykłych paskowych kupionych w aptece
 
No czytałam było bardzo dużo pozytywnych opinii, z tym że nie rozumiem ich... Napisane. że jak mruga to szansa na zajście w ciążę, a jak stoi w miejscu to, że najbardziej płodny, a mi już kolejny dzień mruga... A inni mówią, że jak wyjdzie buzka to, że już kolejnych nie robić. I weź tu bądź mądry [emoji23]
 
No czytałam ta instrukcje... Z tym że 3 dni mi już mruga, a zaczęłam od 16 dnia cyklu, 16 ego miałam pusta buzke a od 17 mi mruga i nie wiem czy to normalne że tyle dni, tym bardziej że dzisiaj to mój 21 a robiłam wczoraj będąc w 20
 
To znaczy, że zaczyna się okres płodny, ale jeszcze nie owulacja.
Plemniki przeżywają w ciele kobiety kilkanaście godzin, dlatego jak pojawia się buźka, to trzeba zacząć działanie :)
 
Kurcze dziwne, bo tu już 21 dc wczoraj mnie bolało podbrzusze, tak jakbym miala wzdęty, a my w sumie próbujemy od 18/06 co drugi dzień czasami codziennie, więc raczej nie da się pominąć tej owulacji, tylko teraz nie wiem do kiedy mamy się starać, jak długo ona może mrugać? Stanie ona w końcu? :D
 
reklama
Do góry