reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny pozytywny w dniu okresu

anabell1993

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Październik 2022
Postów
21
Od trzech dni przed okresem wychodzą mi pozytywne testy owulacyjne. Zawsze takie wychodziły w dniu owulacji. Dziś dostałam plamienia różowego ze śluzem dziś jest dzień wystąpienia okresu. Dlaczego testy owulacyjne są tak mylne i pokazują owulację nawet przed okresem czy to może oznaczać wczesną ciążę? Dziś 14dpo. Test ciążowy robiony 11dpo negatywny.
 
reklama
Test owulacyjny nie służy do wykrywania ciąży. Robi się go aby określić mniej więcej owulacje do pierwszego pozytywnego testu. Nie widze sensu wykonywania ich przed i w dzień miesiączki 🤷‍♀️ I nie robi się testow owulacyjnych od czapy jak
 
Od trzech dni przed okresem wychodzą mi pozytywne testy owulacyjne. Zawsze takie wychodziły w dniu owulacji. Dziś dostałam plamienia różowego ze śluzem dziś jest dzień wystąpienia okresu. Dlaczego testy owulacyjne są tak mylne i pokazują owulację nawet przed okresem czy to może oznaczać wczesną ciążę? Dziś 14dpo. Test ciążowy robiony 11dpo negatywny.
Testy owulacyjne nie są mylne, wystarczy przeczytać ulotkę.
Poza tym ten ze zdjęcia nie jest pozytywny.
 
Do góry