reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny pozytywny

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2022
Postów
3
Hej dziewczyny , aktualnie jestem w 43dniu cyklu. W 38 dniu cyklu zrobiłam sobie z ciekawości test owulacyjny ponieważ, bolał mnie prawy jajnik i oczywiście wyszedł mi pozytywny o 12 rano zrobiłam 2 był pozytywny ale 2 kreska już nie była tak mocna jak przy pierwszym teście. Szczerze dziwi mnie to , ze aż tak późno miałam owulacje czy to możliwe? Z mężem mieliśmy stosunek bez zabezpieczenia w 33 i 34 dniu cyklu. Czy zajście w ciąże jest możliwe jeżeli faktycznie w 38 dniu cyklu była owulacja??
Tutaj wam zostawiam zdjęcie ty h testów owulacyjnych 2 pierwsze były robione rano a ten ostatni właśnie o 12
 

Załączniki

  • ADAEE055-15E4-4962-9D4C-FCFBED79363A.jpeg
    ADAEE055-15E4-4962-9D4C-FCFBED79363A.jpeg
    792,8 KB · Wyświetleń: 442
reklama
Testy owulacyjne pokazują tylko wzrost hormonu lh a nie potwierdzają owulacji (jedynie monitoring u ginekologa da 100% pewności czy pęcherzyki pękają)to jest raz a dwa to robi się je od około 5/8 dnia cyklu DO Pierwszego POZYTYWNEGO, później to już mogą do miesiączki wychodzic takie.. 😊 i w ciągu 24-36 bodajże godzin występuje owulacja.
 
Testy owulacyjne pokazują tylko wzrost hormonu lh a nie potwierdzają owulacji (jedynie monitoring u ginekologa da 100% pewności czy pęcherzyki pękają)to jest raz a dwa to robi się je od około 5/8 dnia cyklu DO Pierwszego POZYTYWNEGO, później to już mogą do miesiączki wychodzic takie.. 😊 i w ciągu 24-36 bodajże godzin występuje owulacja.
dawno pisałam ten post haha , ale tak była to owulacja bo zaszłam ciąże . Aktualnie leży obok mnie mija kruszyna :)
 
Do góry