reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny proszę o rade

Ja generalnie wiem że mam owulacje ok 14 dnia, ale chciałam testować wcześniej aby na pewno niczego nie przegapić... 🙂 Dam znać do 20 :)
Ja w tym miesiącu jestem po „ przejściach”. Poroniłam... i trochę mi się wszystko rozjechało. Spóźniłam się z testem o jeden dzień, tak mi się wydaje. Owulacja przyszła w 10 dniu, a ja test zrobiłam w 11. Na kolejny miesiąc będę już gotowa 😁
 
reklama
Ja w tym miesiącu jestem po „ przejściach”. Poroniłam... i trochę mi się wszystko rozjechało. Spóźniłam się z testem o jeden dzień, tak mi się wydaje. Owulacja przyszła w 10 dniu, a ja test zrobiłam w 11. Na kolejny miesiąc będę już gotowa 😁
Ojej.. Współczuję 😒....
Czasami lepiej uspokoić głowę i zaczac "od nowa" trzymam kciuki🙂....
 
Dzięki! Ja za Ciebie tez 😉
No i dalej tak samo. Miałam nadzieję na gruba krechę. Wino naszykowane, kolacja też. Działać dziś i jutro? 🙄
Dodam że boli mnie jajnik..
 

Załączniki

  • IMG_20201231_194435.jpg
    IMG_20201231_194435.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 73
Wczoraj wieczorem były przytulanki, dzisiaj rano znowu jedna kreska. Spróbuje wieczorem. Jakby wyszły dwie, to kiedy byście zaczęły przytulanki...?
Cały czas boli mnie jajnik. Już zwariowałam 🙄🤣
 

Załączniki

  • IMG_20210101_101923.jpg
    IMG_20210101_101923.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Wczoraj wieczorem były przytulanki, dzisiaj rano znowu jedna kreska. Spróbuje wieczorem. Jakby wyszły dwie, to kiedy byście zaczęły przytulanki...?
Cały czas boli mnie jajnik. Już zwariowałam 🙄🤣
Jak będziesz tak siedzieć i analizować, to nigdy w ciążę nie zajdziesz.
Jeden cykl robiłam testy żeby wiedzieć czy mam owulację, zanim jeszcze zaczęłam się starać, potem totalny spontan, ja piłam, mój facet używek nie odstawił, jedliśmy to co zawsze, jedynie kwas foliowy braliśmy i udało się za pierwszym razem. W życiu bym nie myślała czy mam dzisiaj uprawiać seks, bo test jest pozytywny, czy nie. Bywały dni, że po trzy razy był stosunek, bo mieliśmy na to ochotę, polecam wrzucić na luz.
 
Do góry