reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny proszę o rade

To test z teraz wieczorem. Wiec pik był albo wczoraj, albo przedwczoraj. Jak wczoraj to słabo bo się nie staraliśmy, tylko dziś o 13..
Tu możesz zobaczyć moje dwa testy. Jeden 27.12 drugi 29.12 . Szczerze mówiąc sama do końca nie wiem kiedy dokładnie jest ta owulacja ponieważ kontroluje to drugi miesiąc dopiero testami i to różnymi 🤦‍♀️
 

Załączniki

  • 20210103_205116.jpg
    20210103_205116.jpg
    842,9 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Tu możesz zobaczyć moje dwa testy. Jeden 27.12 drugi 29.12 . Szczerze mówiąc sama do końca nie wiem kiedy dokładnie jest ta owulacja ponieważ kontroluje to drugi miesiąc dopiero testami i to różnymi 🤦‍♀️
Moim zdaniem 27 to na pewno owulacja, ale widać że 29. 12 dalej się utrzymywało lh.
Ciężko ogarnąć te testy... Ja jutro zapisze się na monitoring..
 
Tu możesz zobaczyć moje dwa testy. Jeden 27.12 drugi 29.12 . Szczerze mówiąc sama do końca nie wiem kiedy dokładnie jest ta owulacja ponieważ kontroluje to drugi miesiąc dopiero testami i to różnymi 🤦‍♀️
Jedno co zauważyłam zw 27.12
Moim zdaniem 27 to na pewno owulacja, ale widać że 29. 12 dalej się utrzymywało lh.
Ciężko ogarnąć te testy... Ja jutro zapisze się na próbowaliśmy i 27 i 29 . Na test za wcześniej. Temp wieczorna 37,5 lecz temp liczy się pewnie tylko z rana 🤷‍♀️
 
Moim zdaniem 27 to na pewno owulacja, ale widać że 29. 12 dalej się utrzymywało lh.
Ciężko ogarnąć te testy... Ja jutro zapisze się na monitoring..
Wpisałam przez przypadek swoją odp w Twój wpis 🤦‍♀️
A więc jeszcze raz :) staraliśmy się w te dwa dni więc różnie to bywa . Dziś 7 dzień od tej niby owulacji . Na test za szybko chociaż kupiłam tyle żeby robić każdego dnia więc od jutra będę próbowała. Temp dziś wieczorem 37,5 lecz wieczorna raczej się nie liczy. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jaka temp powinna być w jakim dniu cyklu
 
Wpisałam przez przypadek swoją odp w Twój wpis 🤦‍♀️
A więc jeszcze raz :) staraliśmy się w te dwa dni więc różnie to bywa . Dziś 7 dzień od tej niby owulacji . Na test za szybko chociaż kupiłam tyle żeby robić każdego dnia więc od jutra będę próbowała. Temp dziś wieczorem 37,5 lecz wieczorna raczej się nie liczy. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jaka temp powinna być w jakim dniu cyklu
Obyś zobaczyła dwie kreski... Trzymam kciuki. 👍
Ja mam nadzieję że też zobaczę. A jeśli nie to monitoring i próbujemy dalej. Na razie staram się o tym nie myśleć. Czekam do @ która nadejdzie ok 16-17 stycznia.
 
Dziewczyny dzisiaj boli mnie lewy jajnik, i to dość mocno... Co to może znaczyć, przecież uwulacje już niby miałam.. 🙄
 
Dziewczyny dzisiaj boli mnie lewy jajnik, i to dość mocno... Co to może znaczyć, przecież uwulacje już niby miałam.. 🙄
Serio nigdy wcześniej ich nie odczuwałaś? Czy nie zwracałaś uwagi? Ja czasami do samego okresu odczuwam kucia jajników. Musisz spokojnie czekać do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy zrobić test. Trzymam kciuki ☺️
 
Serio nigdy wcześniej ich nie odczuwałaś? Czy nie zwracałaś uwagi? Ja czasami do samego okresu odczuwam kucia jajników. Musisz spokojnie czekać do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy zrobić test. Trzymam kciuki ☺️
Zawsze mnie bolał do owulacji, nigdy po. Teraz za znam wariować ze może mam dopiero owulacje... Ehh, pozostaje czekać do @:)
 
reklama
Do góry