reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny proszę o rade

Obyś zobaczyła dwie kreski... Trzymam kciuki. 👍
Ja mam nadzieję że też zobaczę. A jeśli nie to monitoring i próbujemy dalej. Na razie staram się o tym nie myśleć. Czekam do @ która nadejdzie ok 16-17 stycznia.
Dziękuję ślicznie ❤ Tobie również życzę tego samego . Wiem że dziś 8 dzień od owulacji Ale zrobiłam test tak z ciekawości i co ? I nic. Okres ma być 13.12 zobaczymy . Piersi bolą mnie od samej owulacji i bez przerwy coraz bardziej do dzisiaj . Zawsze bolą mnie piersi lecz nie pamiętam czy już od samej owulacji czy może troszkę później. Jak nie uda się to też idę na monitoring . Jutro mam wizytę na 18 w celu rozmowy po badaniu jajowodow . Mam nadzieję że dostanę chociaż jakieś leki wspomagające
 
reklama
Moim zdaniem 27 to na pewno owulacja, ale widać że 29. 12 dalej się utrzymywało lh.
Ciężko ogarnąć te testy... Ja jutro zapisze się na monitoring..
Testy robi się do pierwszego „piku” później to już chyba tylko z czystej ciekawości. Może być tak, ze pik będzie się utrzymywał, albo spadnie nie ma to znaczenia
 
Testy robi się do pierwszego „piku” później to już chyba tylko z czystej ciekawości. Może być tak, ze pik będzie się utrzymywał, albo spadnie nie ma to znaczenia
No właśnie.
Kurcze dzwoniłam do trzech polecanych ginekologów do których mam blisko i każdy nie ma już terminu na styczeń więc monitoring w nowym cyklu mi odpadnie. Mój lekarz jest chory więc też słabo.
Może w badaniu progesteronu wyjdzie czy doszło do owulacji w tym cyklu?
 
Teraz myślę że wszystko jest bardziej widoczne. Wydaje mi się że 14 dc był pik. A Wam?
 

Załączniki

  • IMG_20210104_191124.jpg
    IMG_20210104_191124.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 61
  • IMG_20210104_191136.jpg
    IMG_20210104_191136.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry