reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny proszę o rade

gosiax5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
3 704
Hej dziewczyny. Staram się z mężem o dziecko, w 1 cyklu nie używałam testów owulacyjnych, nie wyszło. Teraz w drugim cyklu kontroluje się testami owulacyjnymi. Mój cykl trwa zazwyczaj 28 dni, czasem 29. Owulacje myślę że mam w ok. 14 dniu cyklu. Dołączam fotki. Dodam że dzisiaj mam 13 dzień cyklu i pojawiła się druga kreseczka. Moim zdaniem jest negatywny, wydaje mi się że jak zrobię wieczorem to będą już dwie grube i można działać.. Proszę o porady..
 

Załączniki

  • IMG_20201231_142553.jpg
    IMG_20201231_142553.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 869
  • IMG_20201231_142609.jpg
    IMG_20201231_142609.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 242
reklama
Widać, ze kreska jest już ciemniejsza, dziś zrób wieczorem kolejny i zobaczysz co Ci wyjdzie. Jak pojawi się ciemniejsza to działacie od razu 😉 u mnie to się sprawdziło.
 
Dziękuję za odpowiedź.. :) A może na wszelki wypadek jeśli np wieczorem będzie dalej taka sama postarać się o przytulanki dziś późnym wieczorem i dodatkowo jeszcze jutro...?
 
216C8BEE-2354-41E5-B89A-DBBCA9D367B4.jpeg

U mnie wyglądało to tak. Jaśniejsza kreska z dnia poprzedniego i następna z „piku”. Poszłam po wino wypiłam lampkę na rozluźnienie i działaliśmy 😉
 
Zobacz załącznik 1221307
U mnie wyglądało to tak. Jaśniejsza kreska z dnia poprzedniego i następna z „piku”. Poszłam po wino wypiłam lampkę na rozluźnienie i działaliśmy 😉
To ja mam chyba teraz ta 1, jaśniejsza, mam nadzieję że będzie wieczorem ciemniejsza. Wino już zakupione, ale tylko z okazji sylwestra, w czasie cyklu starań staram się nie pić alkoholu, a moze to źle, bo powinnam się rozluźnić... 🙄
 
Dziękuję za odpowiedź.. :) A może na wszelki wypadek jeśli np wieczorem będzie dalej taka sama postarać się o przytulanki dziś późnym wieczorem i dodatkowo jeszcze jutro...
Dziękuję za odpowiedź.. :) A może na wszelki wypadek jeśli np wieczorem będzie dalej taka sama postarać się o przytulanki dziś późnym wieczorem i dodatkowo jeszcze jutro...?
Czemu nie. Różnie mówią. Najczęściej, ze najlepiej co 2 dni tym bardziej, ze plemniki mogą żyć w ciele kobiety i kilka dni. Natomiast ostatnio mój ginekolog powiedział, ze najlepiej jest aby nie kochać się przez cały miesiąc wcale, a tylko tego jednego dnia. Mnie się tak udało za pierwszym razem. Ale różnie bywa. Daj znac jak wyglada Twoja kreska wieczorem ☺️
 
To ja mam chyba teraz ta 1, jaśniejsza, mam nadzieję że będzie wieczorem ciemniejsza. Wino już zakupione, ale tylko z okazji sylwestra, w czasie cyklu starań staram się nie pić alkoholu, a moze to źle, bo powinnam się rozluźnić... 🙄
Mi i kilku koleżankom ginekolodzy podradzali lampkę wina na rozluźnienie 😂
 
Czemu nie. Różnie mówią. Najczęściej, ze najlepiej co 2 dni tym bardziej, ze plemniki mogą żyć w ciele kobiety i kilka dni. Natomiast ostatnio mój ginekolog powiedział, ze najlepiej jest aby nie kochać się przez cały miesiąc wcale, a tylko tego jednego dnia. Mnie się tak udało za pierwszym razem. Ale różnie bywa. Daj znac jak wyglada Twoja kreska wieczorem ☺️
My kochaliśmy się 24, 26, 28, i dzisiaj 31
12 mam nadzieję że też będziemy, i mam dylemat czy jutro też, czy właśnie plemniki będą słabe... 🙄🤣
Mi ginekolog powiedział że plemniki po 4 dniach przerwy od stosunku dość mocno słabną.. Każdy ginekolog mówi co innego... Kogo słuchać. Zrobię test ok 19, 20. Mam nadzieję że będzie peak. Sylwestrowy... 🤣
 
My kochaliśmy się 24, 26, 28, i dzisiaj 31
12 mam nadzieję że też będziemy, i mam dylemat czy jutro też, czy właśnie plemniki będą słabe... 🙄🤣
Mi ginekolog powiedział że plemniki po 4 dniach przerwy od stosunku dość mocno słabną.. Każdy ginekolog mówi co innego... Kogo słuchać. Zrobię test ok 19, 20. Mam nadzieję że będzie peak. Sylwestrowy... 🤣
Właśnie, żeby to wszystko było takie proste. Daj znac później jaka wyszła kreska. Sama teraz znowu robie testy, ale niestety w tym miesiącu przegapiłam ten dzień. Trzymam kciuki 😁
 
reklama
Właśnie, żeby to wszystko było takie proste. Daj znac później jaka wyszła kreska. Sama teraz znowu robie testy, ale niestety w tym miesiącu przegapiłam ten dzień. Trzymam kciuki 😁
Ja generalnie wiem że mam owulacje ok 14 dnia, ale chciałam testować wcześniej aby na pewno niczego nie przegapić... 🙂 Dam znać do 20 :)
 
Do góry