reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny przed okresem

Dołączył(a)
19 Maj 2021
Postów
10
Hejka wiem że temat powielany, i test owulacyjny nie jest od wykrywania ciąży jednak dzień przed miesiączka zrobiłam test owulacyjny (miałam ich za dużo kupiłam testy z allegro ktore nie wychodziły mi wcale, inne tak) i uzyskałam taki wynik. Czy komuś zdarzyło się tak odkryć ciaze? Tylko bez spiny, post luźny. Oczywiście w dniu spodziewanej miesiączki zrobię test ciążowy
 

Załączniki

  • 4ae712b9-4684-4bc2-ba5f-06d00344e1a1.jpg
    4ae712b9-4684-4bc2-ba5f-06d00344e1a1.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 3 106
reklama
Hejka wiem że temat powielany, i test owulacyjny nie jest od wykrywania ciąży jednak dzień przed miesiączka zrobiłam test owulacyjny (miałam ich za dużo kupiłam testy z allegro ktore nie wychodziły mi wcale, inne tak) i uzyskałam taki wynik. Czy komuś zdarzyło się tak odkryć ciaze? Tylko bez spiny, post luźny. Oczywiście w dniu spodziewanej miesiączki zrobię test ciążowy
Testy owulacyjne nie mają nic wspólnego z ewentualną ciążą. Czasami lh utrzymuje się do samej @/pozytywnego testu ciążowego. Skoro wiesz, że testy owu nie służą do wykrywania ciąży to po co go w ogóle robiłaś? Zrób ciążowy.
 
Wytłumaczyłam poprostu mam ich za dużo a są beznadziejne bo nic nie wykrywają i zrobiłam z ciekawości a że został dzień do miesiączki z testem ciążowym poczekam
 
Wytłumaczyłam poprostu mam ich za dużo a są beznadziejne bo nic nie wykrywają i zrobiłam z ciekawości a że został dzień do miesiączki z testem ciążowym poczekam
Jak są beznadziejne to je wyrzuć. Nawet jeżeli test owu wychodzi pozytywny przed terminem @, a potem okaże się, że jest ciąża to nie ma ze sobą nic wspólnego. Przypadek i tyle. HCG odpowiedzialny za ciążę, a lh za owulację to dwa różne hormony. Wszystkie te historie o potwierdzaniu ciąży testami owu włóż między bajki i zrób test ciążowy zamiast cudować.

Druga kwestia jest taka, że skoro testy niby nic ci nie wykrywają to jakim cudem teraz druga kreska? Być może owulację miewasz w innym terminie niż myślisz. Albo nie miewasz wcale.
 
No właśnie nie wiem jakim cudem 😂 te testy kompletnie olałam, leżą w szafce bo leżą i tak poprostu sobie je zrobiłam nie wiem po co ten bukwers. Teraz używam facelle lub domowe laboratorium i co miesiąc pokazuja owu 15-17 dc 😊
 
No właśnie nie wiem jakim cudem 😂 te testy kompletnie olałam, leżą w szafce bo leżą i tak poprostu sobie je zrobiłam nie wiem po co ten bukwers. Teraz używam facelle lub domowe laboratorium i co miesiąc pokazuja owu 15-17 dc 😊
To nie jest bulwers tylko wiedza medyczna. Zapytaj lekarza na wizycie czy możliwym jest wykryciem ciąży testem owulacyjnym. Poza tym skoro ich teraz nie używasz, to nie wiesz czy nie byłyby pozytywne w czasie owulacji i później.
 
reklama
Do góry