reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny, starania, pomozcie.

Ogólnie wyszło tak ze jak staraliśmy się szczególnie bliżej owulacji to nic nie wychodziło a w efekcie wyszło tak ze udało się przy staraniach ok 4 dni przed. I już tydzień przed terminem miesiączki test miał leciutką kreskę.
Często się słyszy ze testy owu mogą mieć odwrotny skutek może przez nasze nastawienie. Może w moim przypadku tak było
 
reklama
Ogólnie wyszło tak ze jak staraliśmy się szczególnie bliżej owulacji to nic nie wychodziło a w efekcie wyszło tak ze udało się przy staraniach ok 4 dni przed. I już tydzień przed terminem miesiączki test miał leciutką kreskę.
Często się słyszy ze testy owu mogą mieć odwrotny skutek może przez nasze nastawienie. Może w moim przypadku tak było
super, ja jutro mam mieć okres, testy negatywne, ehhh
 
super, ja jutro mam mieć okres, testy negatywne, ehhh

spokojnie. Jednym może wyjść przed a innym po terminie miesiączki. Nic straconego nie ma co tracić nadziei. Wiem ze sama zle się nastawiałam bo robiłam test np w dniu miesiączki czy przyjdzie czy nie heh a jak był negatywny to nastawiam się zle ze nigdy się nie uda itp
 
Do góry