reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

A

AsiaM. 91

Gość
Cześć dziewczyny proszę o poradę to mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi a dziewiąty starań... Myślałam że jeśli test wskaże wkońcu owulacje to kolejny bedzie już ze słabszą kreską testową lub wogole jej nie będzie, a tutaj już 6 dzień jak kreski są takie same lub testowa jest mocniejsza niż kontrolna. Okres powinien być za 3, 4 dni.
Co myślicie?
IMG_20190507_164158.jpgIMG_20190507_164205.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny proszę o poradę to mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi a dziewiąty starań... Myślałam że jeśli test wskaże wkońcu owulacje to kolejny bedzie już ze słabszą kreską testową lub wogole jej nie będzie, a tutaj już 6 dzień jak kreski są takie same lub testowa jest mocniejsza niż kontrolna. Okres powinien być za 3, 4 dni.
Co myślicie?
Zobacz załącznik 969915Zobacz załącznik 969914
Wydaje mi się, że po prostu miałaś późną owulację czyli 19dc pokazał się test pozytywny i owulacja powinna być po 24-36h i wtedy powinnaś przestać robić testy owulacyjne :) Testy powinno robić się do pierwszego pozytywa ponieważ później będą nadal pozytywne bo hormon utrzymuje się w organizmie przez jakiś czas. Dzisiaj który masz dzień cyklu? Myślę, że @ przyjdzie później skoro owulacja była późna :) chyba, że źle zinterpretowałam i 11dc miałaś pozytyw bo słabo widać.
 
Wydaje mi się, że po prostu miałaś późną owulację czyli 19dc pokazał się test pozytywny i owulacja powinna być po 24-36h i wtedy powinnaś przestać robić testy owulacyjne :) Testy powinno robić się do pierwszego pozytywa ponieważ później będą nadal pozytywne bo hormon utrzymuje się w organizmie przez jakiś czas. Dzisiaj który masz dzień cyklu? Myślę, że @ przyjdzie później skoro owulacja była późna :)
Dzisiaj jest 24 dc, przejrzałam kilka forum i jednak najczęściej kreska testowa spadała po pierwszym pozytywnym a mi się utrzymuje. Już sama nie wiem
 
Dzisiaj jest 24 dc, przejrzałam kilka forum i jednak najczęściej kreska testowa spadała po pierwszym pozytywnym a mi się utrzymuje. Już sama nie wiem
Robiłam wielokrotnie testy owulacyjne i moje nie znikały szybko :) dlatego właśnie w instrukcji informują by po pierwszym pozytywie przestać robić testy bo będą nadal pozytywne :)
 
OK dzięki za informację:) raczej stawiam na 19 zdecydowanie to był pozytyw :) pozostaje czekać
Też tak mi się zdaję, ale gdyby jednak owu była w 11dc to byłoby prawdopodobieństwo, że się udało bo koleżanki w ciąży robiły testy owulacyjne i wychodziły pozytywne :) Nie chcę cię nakręcać, ale może zrób test ciążowy? :)
 
Też tak mi się zdaję, ale gdyby jednak owu była w 11dc to byłoby prawdopodobieństwo, że się udało bo koleżanki w ciąży robiły testy owulacyjne i wychodziły pozytywne :) Nie chcę cię nakręcać, ale może zrób test ciążowy? :)
Ja już sama się nakręcam :D byłaby taka możliwość bo moje cykle trwały dosyć długo po 25dni od kilku jednak przesunely się na 28,30. Wizualnie jednak 19dc test owulacyjny zrobił wrażenie :) poczekam do poniedziałku i zobaczymy czy okres nadejdzie ;)
 
reklama
reklama
Do góry