reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Monika198513

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Maj 2019
Postów
32
Miasto
Konin
Dziewczyny, dziś mi wypada owulacja. Boli mnie podburze i czuję się do niczego. Do tego pryszcze :-( zrobiłam test owulacyjny, pozytywny. Ale chyba nie jest za późno, żebym zaszła w ciążę? Kochałam się z narzeczonym dziś około 6 rano....i nie wiem ale może się nam to udać? I zdjęcie z informacją o cyklu. Sprawdza się bardzo dobrze.
 

Załączniki

  • IMG_20190530_124633.jpg
    IMG_20190530_124633.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 173
  • Screenshot_20190530-152606.png
    Screenshot_20190530-152606.png
    51,2 KB · Wyświetleń: 180
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, dziś mi wypada owulacja. Boli mnie podburze i czuję się do niczego. Do tego pryszcze :-( zrobiłam test owulacyjny, pozytywny. Ale chyba nie jest za późno, żebym zaszła w ciążę? Kochałam się z narzeczonym dziś około 6 rano....i nie wiem ale może się nam to udać? I zdjęcie z informacją o cyklu. Sprawdza się bardzo dobrze.
Dziś robiłaś test owulacyjny? Jeżeli tak to od pierwszego pozytywnego testu owulacja wystąpi od 24-36h
 
reklama
reklama
Do góry