reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2019
Postów
8
Witajcie. Jestem tutaj nowa. Starania o ciążę w zasadzie dopiero zaczynam. W tym miesiącu po raz pierwszy używam testów owulacyjnych. Robiłam przez ostatnie pięć dni niestety tylko trzy mam na zdjęciu. Myślicie że na podstawie ostatniego mogę uważać że owulacja zaraz nastąpi?
Generalnie cykle mam 32-36 dniowe. Dziś mam 21 dc. Ostatni test z wczoraj.
Zawsze wydawało mi się, że owulacja nastąpi gdzieś na środku cyklu, a tu proszę.
Oczywiście dziś też testuje może kreska będzie jeszcze bardziej intensywna..
Moje pytanie : czy takie kreseczki uznawalyscie za znak do działania?
Przytulanko było.. trzymajcie kciuki.
20190619_095507.jpg
 
reklama
reklama
Mam mały problem. Od soboty mam małe plamienie brazowe. Krwi dosłownie kropelki co jakiś czas tylko na papierze toaletowym. Czytałam, że może to być plamienie implantacyjne. Rano zrobilam test - negatyw. Okres powienien przyjsc jutro. W sobotę trochę bolał mnie brzuch, teraz kompletnie nic. Czy negatywny test przekreśla ciążę? Jeśli do środy nie dostanę okresu to robię ponownie test, a potem do ginekologa..
 
Mam mały problem. Od soboty mam małe plamienie brazowe. Krwi dosłownie kropelki co jakiś czas tylko na papierze toaletowym. Czytałam, że może to być plamienie implantacyjne. Rano zrobilam test - negatyw. Okres powienien przyjsc jutro. W sobotę trochę bolał mnie brzuch, teraz kompletnie nic. Czy negatywny test przekreśla ciążę? Jeśli do środy nie dostanę okresu to robię ponownie test, a potem do ginekologa..
Niektóre kobiety mają pozytyw dopiero kilka dni po miesiączce. Jeśli musisz wiedzieć na już, to idź na bete
 
reklama
Do góry