reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny.

Noelia28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
91
Witam.
Dziś mam 12 dzień cyklu ( cykle mam regularne 28 -29 dni ) i od 9 dnia robię testy owulacyjne i kreska była bardzo blada druga albo żadna, dziś zrobiłam test i wydaje mi się że kreski są tak samo intensywne i teraz pytanie ? Czy faktycznie za ok 12-24 h będzie owulacja czy mam czekać na mocniejsza kreske? Na teście widniała Informavja że pozytywny to dwie takie same kreski jak i jedna mocniejsza.
 

Załączniki

  • IMG_20200519_104501.jpg
    IMG_20200519_104501.jpg
    567,9 KB · Wyświetleń: 248
reklama
Rozwiązanie
To jeszcze negatyw jest, ale zrób jutro i po jutrze i powinno to być to i po 10 dniach zrób progesteron od pozytywnego. Powiem Ci że też robiłam te testy krecha była taka sama jak kontrolna a progesteron 10dpo 0,78 więc nie wiem czy wierzyć w te testy.
Witam.
Dziś mam 12 dzień cyklu ( cykle mam regularne 28 -29 dni ) i od 9 dnia robię testy owulacyjne i kreska była bardzo blada druga albo żadna, dziś zrobiłam test i wydaje mi się że kreski są tak samo intensywne i teraz pytanie ? Czy faktycznie za ok 12-24 h będzie owulacja czy mam czekać na mocniejsza kreske? Na teście widniała Informavja że pozytywny to dwie takie same kreski jak i jedna mocniejsza.
Myślę, że jutro będzie dopiero piękny pozytyw, ale lepiej już dziś działać i pojutrze ponownie :)
 
Ty naprawdę w to wierzysz ?....
Ale w co? Plemniki czy testy?
Bo jesli chodzi o żywotność to tak sa na to badania.
Jesli chodzi o testy to one nie pokazuje owulacji tylko hormon który jest wydzielany przed owulacja i niestety bywa, ze cos moze zablokować owulacje i taki test nic nie wnosi oprócz zamieszania. Zreszta tu na forum mnóstwo takich przypadków.
Organizm każdej kobiety wysyła sygnały kiedy jest ten czas. A nawet jesli sie nie wie kiedy a współżyje regularnie to nie ma opcji nie zajść w ciaze
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Dziś mam 12 dzień cyklu ( cykle mam regularne 28 -29 dni ) i od 9 dnia robię testy owulacyjne i kreska była bardzo blada druga albo żadna, dziś zrobiłam test i wydaje mi się że kreski są tak samo intensywne i teraz pytanie ? Czy faktycznie za ok 12-24 h będzie owulacja czy mam czekać na mocniejsza kreske? Na teście widniała Informavja że pozytywny to dwie takie same kreski jak i jedna mocniejsza.
Ja takim testom niestety nie ufam, miałam niby potwierdzona owulacje przez test a okazało się w zupełnie innym terminie na monitoringu 🤷🏻‍♀️ proponuję monitorowanie owulacji 😎
 
Ja takim testom niestety nie ufam, miałam niby potwierdzona owulacje przez test a okazało się w zupełnie innym terminie na monitoringu 🤷🏻‍♀️ proponuję monitorowanie owulacji 😎
Ale jak miałaś potwierdzona przez test ?
Testy ci tylko pokażą że od momentu pozytywnego testu owulacja nastąpi w przeciągu 12-36 h
 
reklama
To jeszcze negatyw jest, ale zrób jutro i po jutrze i powinno to być to i po 10 dniach zrób progesteron od pozytywnego. Powiem Ci że też robiłam te testy krecha była taka sama jak kontrolna a progesteron 10dpo 0,78 więc nie wiem czy wierzyć w te testy.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry