reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny...

No moze tez sprobuje ale musze poczytac o tym mierzeniu co i jak. Kompletny ciemnogrod ze mnie w tej dziedzinie[emoji849]
Mierzysz o jednej porze tym samym termometrem w tym samym miejscu przed wstaniem z lozka. Wpisujesz w aplikacje np we flo i jak jest skok to ci to flo pokaże. Żadna filozofia z tym. Warto by było gdyby termometr miał 2 miejsca po przecinku. W ustach nie polecam mierzyć bo temperatura jest nie miarodajna.
 
reklama
Mierzysz o jednej porze tym samym termometrem w tym samym miejscu przed wstaniem z lozka. Wpisujesz w aplikacje np we flo i jak jest skok to ci to flo pokaże. Żadna filozofia z tym. Warto by było gdyby termometr miał 2 miejsca po przecinku. W ustach nie polecam mierzyć bo temperatura jest nie miarodajna.
A dzieki :) Moze byc cyfrowy?
 
,
Kazda z nas jest inna..bo no jak mozna miec owulacje przez 3 dni [emoji23]to tak dla pocieszenia[emoji23][emoji23]
[emoji1787][emoji1787] Musisz pamiętac o tym że pik LH może się u ciebie utrzymywać np przez tydzień a drugiej 3 dni a jeszcze innej 1 dzień tak jak mi. Dlatego jest napisane w ulotce żeby robić testy do pierwszego pozytywnego i więcej nie robić bo moga nie źle w głowie zamieszać.
 
Pozytywny test jest wtedy, gdy obie kreski są jednakowo mocne. Tym się różnią os ciążowych. Ja miałam te paskowe i u mnie się sprawdziły. Natomiast facelle nigdy nie pokazał mi wyraźnie mocnej drugiej kreski. Nigdy nie miałam pewności.
Sam test nie oznacza, że owulacja na pewno będzie 😉
 
Pozytywny test jest wtedy, gdy obie kreski są jednakowo mocne. Tym się różnią os ciążowych. Ja miałam te paskowe i u mnie się sprawdziły. Natomiast facelle nigdy nie pokazał mi wyraźnie mocnej drugiej kreski. Nigdy nie miałam pewności.
Sam test nie oznacza, że owulacja na pewno będzie [emoji6]
Miałaś monitoring owu że mówisz że ci się paskowe sprawdziły?
 
reklama
Do góry