reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny...

Nie na to jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Bo ja zachodzę w ciążę ale ja tracę. Zobaczymy jak wyjda wyniki nasienia i co pani doktor powie.
Czesc:) a badania od strony immunologii mialas? Jesli u Ciebie kwestia jest niemoznosc utrzymania sie zarodka to moze wlasnie w tym przyczyna? Powodzenia, mam nadzieje ze w koncu Ci sie uda ! ❤
 
reklama
Czesc:) a badania od strony immunologii mialas? Jesli u Ciebie kwestia jest niemoznosc utrzymania sie zarodka to moze wlasnie w tym przyczyna? Powodzenia, mam nadzieje ze w koncu Ci sie uda ! [emoji173]
Nie miałam takich badań bo w Pl mieszkając nie było mnie stać teraz od 2 lat mieszkam w DE. A tu nie mam możliwości zrobić na własną rękę takich badań. Poszłam do gin to pow że da mi skierowanie do kliniki i tam się mną zajmą. Właśnie czekam na drugą wizytę w klinice i będą nasze wyniki już czekały.
 
Nie miałam takich badań bo w Pl mieszkając nie było mnie stać teraz od 2 lat mieszkam w DE. A tu nie mam możliwości zrobić na własną rękę takich badań. Poszłam do gin to pow że da mi skierowanie do kliniki i tam się mną zajmą. Właśnie czekam na drugą wizytę w klinice i będą nasze wyniki już czekały.
Ah to super ze trafiliscie do kliniki, trzymam kciuki by znalezli jak najszybciej przyczyne i pomogli Wam ja pokonac! Powodzenia!
 
To sa jakies jaja[emoji849] moj Maz juz nie wierzy[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji1787][emoji1787]
Moze masz lekkie opoznienie. Polecilabym ci clear blue ale sama widzisz[emoji23] a z mierzeniem temperatury mi sie poprostu nie chce :/
Możliwe że jeszcze ten pik się ukaże bo kreska od wczoraj co raz bardziej ciemnieje. Zobaczymy co to będzie i ile dni będzie trwał ten cykl.
Ckear blue robiłam ale te różowe w czerwcu i pierwszy cykl i z nimi się udało zajść w ciążę. Po pozytywnym teście więcej mi się już buzka nie ukazała więc pik LH się utrzymuje tylko u mnie jeden dzień.

EDIT: ja mierzyć temperaturę będę od nowego cyklu bo w tym mi się przypomniało dopiero 10dc a to jest za późno.
 
reklama
[emoji1787][emoji1787]Możliwe że jeszcze ten pik się ukaże bo kreska od wczoraj co raz bardziej ciemnieje. Zobaczymy co to będzie i ile dni będzie trwał ten cykl.
Ckear blue robiłam ale te różowe w czerwcu i pierwszy cykl i z nimi się udało zajść w ciążę. Po pozytywnym teście więcej mi się już buzka nie ukazała więc pik LH się utrzymuje tylko u mnie jeden dzień.

EDIT: ja mierzyć temperaturę będę od nowego cyklu bo w tym mi się przypomniało dopiero 10dc a to jest za późno.
No moze tez sprobuje ale musze poczytac o tym mierzeniu co i jak. Kompletny ciemnogrod ze mnie w tej dziedzinie🙄
 
Do góry