reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

reklama
Nic straconego, serio :) Teraz się relaksuj do terminu @, ja trzymam kciuki i daj znać :)
Na szczescie dni mijają szybko, choć teraz będę tylko odliczać do terminu @

Dziś jest 19 dzień cyklu. Pik 17 dzień cyklu. Przytulanie 12,13,14,15,17,18dc. Masz racje, teraz tylko relaks mi pomoże przetrwac :D dziekuje! Napewno się odezwę..

Co do temperatury to nie, ale jeśli się odpukać nie uda to zacznę :)
 
Na szczescie dni mijają szybko, choć teraz będę tylko odliczać do terminu @

Dziś jest 19 dzień cyklu. Pik 17 dzień cyklu. Przytulanie 12,13,14,15,17,18dc. Masz racje, teraz tylko relaks mi pomoże przetrwac :D dziekuje! Napewno się odezwę..

Co do temperatury to nie, ale jeśli się odpukać nie uda to zacznę :)
Bardzo polecam tę metodę, bo same owulaki czasem zawodzą, a i tylko mierzenie temperatury może nie wystarczyć. Ja sobie wszystko wrzucałam w aplikacje Premom i na wykresie ładnie wszystko potem wychodziło :)
 
reklama
Okej, tak z ciekawości zrobilam juz po owulacji, dzis 22 dzien cyklu i dwie grube krechy na teście owu 🙂 dlatego mnie to zastanawiało 😌
Ja miałam 2 x w miesiącu ostatnio grube krechy tzn. załóżmy na początku miesiąca tak jak powinna pojawić się owulacja były grube krechy, potem zanikały z każdym dniem... W terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test owulacyjny i znowu grube krechy przez ok 2-3 dni, okres sie mocno spóźnił i według obliczeń do spóźnionego okresu te drugie testy tez nie kłamały, więc taki cudak jestem 😂
 
Do góry