reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Asiula30

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2021
Postów
101
Witam pomóżcie proszę czy to już czy jeszcze tej kresce brakuję ?
 

Załączniki

  • IMG20220524193811.jpg
    IMG20220524193811.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 208
reklama
A robisz pierwszy raz? Wiesz u każdej kobiety inaczej jest z Pikiem. Jedna bedxie miała go 3 dni i na spokojnie go wyłapie, a inna jak na przykład ja ma tak krótki pik, że musi robić i 4 razy dziennie. Najważniejsze żebyś zachowala 2 godzinny odstęp pomiędzy piciem j siusianiem a testowaniem
 
Tak dziś pierwszy raz staram się już od września jutro idę do ginekologa bo dalej nici 🤦
 
W środę na USG miałam dwa pęcherzyki 16 min dziś takie test mi wyszedł pomóżcie myślicie że to już ten czas bo ja już nie wiem
 

Załączniki

  • IMG20220527122501.jpg
    IMG20220527122501.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny owulację mam potwierdzona monitoringiem w piątek albo w sobotę pękł jeden pęcherzyk kiedy najszybciej test bo tak myślę że do miesiączki to ja oszaleje
 
reklama
Do góry