reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Dołączył(a)
14 Marzec 2022
Postów
98
Hejka, to mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi. Okres 6.07-12.07(33cykl) testy zaczęłam robić odrazu po okresie od 8dc. I załączam tu zdjęcia testów myślę, że pik wychwyciłam. Aplikacja (premom) na telefon również wychwyciła pik 21.07. Co o tym sądzicie? Wiem i jestem świadoma, że ginekolog stwierdza czy w 100% jest owu, niestety tylko testy mogłam w tym cyklu robić 😒
 

Załączniki

  • a5c7daad-b008-4d40-b127-efc8c45e6bae.jpeg
    a5c7daad-b008-4d40-b127-efc8c45e6bae.jpeg
    67,7 KB · Wyświetleń: 461
reklama
Powiem szczerze, że liczy się chyba od pierwszego pozytywnego testu później nie ma po co robić? Co drugi dzień się kocham z mężem może się trafi w ten dzień ❤️
Mam drugie pytanie od momentu owulacji 10 dni trzeba czekać na zrobienie testu ciążowego? Czy lepiej poczekać do momentu dnia okresu?
 
Powiem szczerze, że liczy się chyba od pierwszego pozytywnego testu później nie ma po co robić? Co drugi dzień się kocham z mężem może się trafi w ten dzień ❤️
Mam drugie pytanie od momentu owulacji 10 dni trzeba czekać na zrobienie testu ciążowego? Czy lepiej poczekać do momentu dnia okresu?
tak. Testy owulacyjne robimy do pierwszego pozttywnego.

Jeśli jesteś cierpliwa to najlepiej poczekać do terminu miesiączki, ale 10 dpomozna tez już zobaczyć coś :)
 
reklama
Ja 11.07 pozytywny test owu, skok temperatury 2 dni później . Wczoraj na teście o czułości 25 bardzo jasna kreska ale widoczna bez kombinowania. Godzinę później poszłam na betę i 24.8, czyli wczesna ciąża. :)
 
Do góry