reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Dziękuje za odpowiedź, czy może tak być, że test jeszcze nie wyjdzie pozytywny czy raczej nie ma już szans…?
Testy robimy do pierwszego pozytywnego, później nie ma sensu. Powinny robić sie jaśniejsze z każdym dniem ale nie musza. Wiec do tego pozytywnego starczy
Zalecam zrobic monitoring u ginekologa chociaż raz aby potwierdzic owulacje
 
reklama
Testy robimy do pierwszego pozytywnego, później nie ma sensu. Powinny robić sie jaśniejsze z każdym dniem ale nie musza. Wiec do tego pozytywnego starczy
Zalecam zrobic monitoring u ginekologa chociaż raz aby potwierdzic owulacje
Tak ale dziś robiłam test ciążowy, i o niego było pytanie, nie napisałam dokładnie o jaki chodzi :)
Owulacje kiedyś miałam akurat jak byłam u ginekologa i mi potwierdził ale to było już jakiś czas temu
 
Dziękuje za odpowiedź, czy może tak być, że test jeszcze nie wyjdzie pozytywny czy raczej nie ma już szans…?
jeśli owulacje miałaś 17 dni temu to dzisiejszy test ciążowy negatywny jest negatywnym, ale jeśli przesunęła się np. o tydzień to na dobrą sprawę jesteś 10 dp. Więc jeszcze 3-4 dni i wtedy będziesz miała pewność 100%.
 
jeśli owulacje miałaś 17 dni temu to dzisiejszy test ciążowy negatywny jest negatywnym, ale jeśli przesunęła się np. o tydzień to na dobrą sprawę jesteś 10 dp. Więc jeszcze 3-4 dni i wtedy będziesz miała pewność 100%.
Owulacja niby zaczęła sie 5.2,bo wtedy test owulacyjny wyszedł pozytywny a okres powinnam dostać 20.2, dlatego tak dopytuje bo cykle mam co 29-32dni, a okresu nadal brak i test ciążowy negatywny…
 
Owulacja niby zaczęła sie 5.2,bo wtedy test owulacyjny wyszedł pozytywny a okres powinnam dostać 20.2, dlatego tak dopytuje bo cykle mam co 29-32dni, a okresu nadal brak i test ciążowy negatywny…

Ale ta owu mogla sie przesunac, poczekaj kilka dni i zrob test ponownie
 
Owulacja niby zaczęła sie 5.2,bo wtedy test owulacyjny wyszedł pozytywny a okres powinnam dostać 20.2, dlatego tak dopytuje bo cykle mam co 29-32dni, a okresu nadal brak i test ciążowy negatywny…
tak jak @Lejdiii piszę, że owulacja mogła się przesunąć.
Pozwól że jeszcze zapytań. Czy byłaś kiedyś potwierdzić owulacje na monitoringu? Jesteś pewna że owulujesz?
 
reklama
Do góry