reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Jesteś w połogu. Możesz przestać krwawić na kilka dni po czym znowu wszystko będzie od nowa. Poczekaj jeszcze te 3 tygodnie, idź najpierw na kontrolę a później jak wszystko będzie w porządku to czekaj na normalną miesiączkę.
w zeszły wtorek jak byłam u ginekologa powiedział że macica prawie się oczyściła 😅 zdziwiłam się że tak szybko a on powiedział przez to że po porodzie byłam łyżeczkowana tak może być 😅 . A dziś te bóle i czułam że albo okres albo owulacja i test pozytywny... Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę u ginekologa :D
 
reklama
w zeszły wtorek jak byłam u ginekologa powiedział że macica prawie się oczyściła 😅 zdziwiłam się że tak szybko a on powiedział przez to że po porodzie byłam łyżeczkowana tak może być 😅 . A dziś te bóle i czułam że albo okres albo owulacja i test pozytywny... Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę u ginekologa :D
Po porodzie hormony muszą dojść do siebie. Moim zdaniem na owulację i miesiączkę masz jeszcze czas.
 
w zeszły wtorek jak byłam u ginekologa powiedział że macica prawie się oczyściła 😅 zdziwiłam się że tak szybko a on powiedział przez to że po porodzie byłam łyżeczkowana tak może być 😅 . A dziś te bóle i czułam że albo okres albo owulacja i test pozytywny... Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę u ginekologa :D

Przy lyzeczkowaniu zluszczyli ci tylko blone, ktora wyscielala macice. Po lozysku za to masz nadal rane i nadal jeszcze mozesz z niej podkrwawiac i plamic.
 
reklama
Do góry