reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Dołączył(a)
10 Luty 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny!
Miło Was poznać, gdyż jesrem nowa na grupie. Przychodzę do Was z zapytaniem. Mianowicie stosowałam od sierpnia 23r. plastry evra. Zdecydowaliśmy z mężem że zaczniemy starać się o potomstwo, dlatego też po zakończeniu ostatniego opakowania odstawiłam plastry. 11 stycznia wystąpiło krwawienie z odstawienia. Wszystko było okej, aczkolwiek 26 stycznia pojawiło się kolejne 4 dniowe krwawienie pokroju okresu. Dlatego też od dnia jego rozpoczęcia próbowałam wyliczyć dni płodne. Owulacja miała wypadać na dzień 09.02. Robiłam testy owulacyjne i naciemniejsze kreski wyszły właśnie tego 09.02. Tu pojawia się moje pytanie, gdyż nie jestem jeszcze tak dobrze zaznajomiona z tematem testów owulacyjnych. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć czy w poniższym zdjęciu wygląda wam on na pozytywny?
Z góry dziękuję.
Buziaki i pozdrawiam
 

Załączniki

  • Screenshot_20240210_120052_Gallery.jpg
    Screenshot_20240210_120052_Gallery.jpg
    142,8 KB · Wyświetleń: 279
reklama
Test owulacyjny jest pozytywny wtedy, gdy kreska testowa jest identycznego koloru, co kontrolna lub ciemniejsza. Tutaj widzę, że kreska testowa jest jaśniejsza od kontrolnej.
 
Cześć dziewczyny!
Miło Was poznać, gdyż jesrem nowa na grupie. Przychodzę do Was z zapytaniem. Mianowicie stosowałam od sierpnia 23r. plastry evra. Zdecydowaliśmy z mężem że zaczniemy starać się o potomstwo, dlatego też po zakończeniu ostatniego opakowania odstawiłam plastry. 11 stycznia wystąpiło krwawienie z odstawienia. Wszystko było okej, aczkolwiek 26 stycznia pojawiło się kolejne 4 dniowe krwawienie pokroju okresu. Dlatego też od dnia jego rozpoczęcia próbowałam wyliczyć dni płodne. Owulacja miała wypadać na dzień 09.02. Robiłam testy owulacyjne i naciemniejsze kreski wyszły właśnie tego 09.02. Tu pojawia się moje pytanie, gdyż nie jestem jeszcze tak dobrze zaznajomiona z tematem testów owulacyjnych. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć czy w poniższym zdjęciu wygląda wam on na pozytywny?
Z góry dziękuję.
Buziaki i pozdrawiam
 
To ja mam pytanko odnosnie testow owulacyjnych .robilam codziennie. Wedlug aplikacji powinma byc 2 dni wcześniej wedlug testow 2 dni później
 

Załączniki

  • 17075677862716505077483303763982.jpg
    17075677862716505077483303763982.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 73
Hej. Zobacz jak to u mnie wyglądało w tym miesiącu. Kreska testowa była ciemniejsza niż kontrolna w 18 dniu cyklu.

IMG_20240210_150947.jpg
 
reklama
Dopiero 1 miesiac uzywam tej aplikacji wiec ucze sie ..zobaczymy co wyjdzie z tego chcac nie chcąc owulacji raczej nie przegapilismy .zycze kazdej z nas 2 kresek
 
Do góry