reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPA

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Hej dziewczyny
Jestem w 12 tygodniu ciąży, od początku przeżywam stres związany z tym, oby tylko było wszystko ok. Miałam USG kilka dni temu i wszystko wyszło ok. Teraz czekam na wyniki testu PAPA z krwi, wierzę że będzie ok ale czekam na list. Czy też się stresowalyscie? Mieszkam w UK, czy w Pl też robią takie badania czy tylko USG?
 
reklama
Rozwiązanie
No właśnie nie duże bo 1 do 782 ale nastraszyli mnie że jak jest ponizej tysiąca to trzeba dla pewności Robic amniopunkcję bo wtedy jest 100 procent pewnosci
Robiłam usg prenatalne u ginekologa genetyka, który jako pierwszy w Polsce wprowadził testy Pappa, stwierdził, że jeśli w usg nie ma nic niepokojącego to nie ma potrzeby robienia testu z krwi. Osobiście ich nie robilam, słyszałam wiele opinii o tym, ze usg wychodzi dobre, Pappa niekoniecznie i tylko dodatkowy stres. Ja bym sie nie sugerowała wynikiem, skoro usg ok.
Hej dziewczyny
Jestem w 12 tygodniu ciąży, od początku przeżywam stres związany z tym, oby tylko było wszystko ok. Miałam USG kilka dni temu i wszystko wyszło ok. Teraz czekam na wyniki testu PAPA z krwi, wierzę że będzie ok ale czekam na list. Czy też się stresowalyscie? Mieszkam w UK, czy w Pl też robią takie badania czy tylko USG?
Hej ja tez w Uk mieszkam.ile masz lat?ja jak sie pytalam o jakies testy z krwi na choroby genetyczne to mowili ze musze zrobic prywatnie.jak bedzie wygladal ten PAPA u ciebie?pozdrawiam
 
reklama
No właśnie nie duże bo 1 do 782 ale nastraszyli mnie że jak jest ponizej tysiąca to trzeba dla pewności Robic amniopunkcję bo wtedy jest 100 procent pewnosci
Robiłam usg prenatalne u ginekologa genetyka, który jako pierwszy w Polsce wprowadził testy Pappa, stwierdził, że jeśli w usg nie ma nic niepokojącego to nie ma potrzeby robienia testu z krwi. Osobiście ich nie robilam, słyszałam wiele opinii o tym, ze usg wychodzi dobre, Pappa niekoniecznie i tylko dodatkowy stres. Ja bym sie nie sugerowała wynikiem, skoro usg ok.
 
Rozwiązanie
Do góry