reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Papp-a Luxmed (Profemed) w Warszawie

Dołączył(a)
4 Listopad 2021
Postów
1
Hej,
czy któraś z Was robiła test Papp-a w Luxmedzie (a konkretnie ich podspółce, Profemedzie) w Warszawie? Dostałam dziś skierowanie od lekarza w Luxmedzie i to badanie jest dodatkowo płatne w Profemedzie (500 zł), podczas gdy w większości gabinetów prywatnych w Warszawie to koszt 400 zł. Mimo to chętnie zrobiłabym w Luxmedzie, bo mam blisko i i tak tam prowadzę ciążę, natomiast zastanawia mnie sama jakość i czy nie lepiej robić gdzie indziej. Wiem, że pani doktor, u której robiłam tam do tej pory USG (dr Przygoda), ma certyfikat na to badanie, ale ciekawa jestem Waszych opinii :)
 
reklama
Do góry