reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Test pappa. Potrzebuję Waszej porady.

reklama

kasiaa91

Fanka BB :)
Zrobię we wtorek nifty i zobaczymy, co będzie dalej. Trzymajcie mocno kciukensy😍
Wyjaśnili Ci że Nifty to nadanie przesiewowe, które generalnie nie jest wskazane jeśli jest wskazanie do amnio i NIE odkryje wielu chorób z triplodią na czele?
Moja przyjaciółka miała taką historię. Bała się amnio, zrobiła nifty, wynik: zdrowy chłopczyk. Usg było ok.
Później pokazywały się wady i zrobili jednak amnio - triplodia czyli trisomia każdego chromosomu, wada letalna. Ledwo zdążyli z diagnostyką...

Karolina&Zosia

Wyjaśnili Ci że Nifty to nadanie przesiewowe, które generalnie nie jest wskazane jeśli jest wskazanie do amnio i NIE odkryje wielu chorób z triplodią na czele?
Moja przyjaciółka miała taką historię. Bała się amnio, zrobiła nifty, wynik: zdrowy chłopczyk. Usg było ok.
Później pokazywały się wady i zrobili jednak amnio - triplodia czyli trisomia każdego chromosomu, wada letalna. Ledwo zdążyli z diagnostyką...
Pewnie,że powiedzieli, ale chyba zacznę od nifty i zobaczymy co dalej

Karolina&Zosia

Kochane, po wielu przemyśleniach i rozmowach z genetykiem zdecydowałam się na zrobienie testu sanco. Wczoraj odebrałam prawidłowy wynik. Czekamy na chłopca:). Chciałam Wam bardzo podziękować za okazane zainteresowanie i wsparcie.

Destino

Miasto
Kraków
Kochane, po wielu przemyśleniach i rozmowach z genetykiem zdecydowałam się na zrobienie testu sanco. Wczoraj odebrałam prawidłowy wynik. Czekamy na chłopca:). Chciałam Wam bardzo podziękować za okazane zainteresowanie i wsparcie.
Uważajcie na siebie i pilnuj ciśnienia. Jakiekolwiek objawy cię zaniepokoja to przyspieszaj wizyty byś niczego nie przeoczyć. Życzę spokojnej ciąży aż do rozwiązania w terminie. Wszystkiego dobrego

reklama
reklama
Do góry