reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pappa w Medicover

kasssia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2021
Postów
113
Cześć, mam pytanie czy jest tu ktoś kto wykonywał badanie w Medicover w Warszawie w ramach abonamentu?
Dostaje sprzeczne informacje.
Pięgniarka w punkcie pobrań mówiła mi, że badanie krwi mam robić wtedy kiedy USG w szpitalu.
Ginekolog powiedziała, że moge wcześniej zrobić badanie krwi, żeby na USG mieć już wyniki, to wtedy lekarz może (?) spojrzy na wyniki.
Więc jak to jest - czy całość badania jest w ramach abanamentu? Bo kiedy sprawdzam w zakresie karty to pokazuje, że tylko badanie krwi jest bezpłatne, a USG przy teście Pappa jest dodatkowo płatne.

Ma ktoś jakieś doświadczenia?
 
reklama
Ja robiłam prenatalne w medicover, ale we Wrocławiu.

Test pappa z krwi robiłam 4 dni przed usg, na usg poszłam już z wynikami, dzięki temu lekarz, który robił prenatalne wpisał w statystykę wszystko - markery z usg i z badań krwi.
 
Ja robiłam prenatalne w medicover, ale we Wrocławiu.

Test pappa z krwi robiłam 4 dni przed usg, na usg poszłam już z wynikami, dzięki temu lekarz, który robił prenatalne wpisał w statystykę wszystko - markery z usg i z badań krwi.
Dzięki :) rozumiem, że badanie krwi zrobiłaś w zwykłym punkcie pobrań? wyniki były u ciebie na koncie, czy musiałaś gdzieś po nie jechać i odbierać w wersji papierowej?
 
Dzięki :) rozumiem, że badanie krwi zrobiłaś w zwykłym punkcie pobrań? wyniki były u ciebie na koncie, czy musiałaś gdzieś po nie jechać i odbierać w wersji papierowej?
Krew pobierali mi w medicover, w punkcie pobrań dla kobiet w ciąży (położna pobierała). Wyniki były na koncie, nic nie odbierałam.
 
Do góry