reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pappa w Medicover

reklama
Tego samego dnia pobierasz krew i robisz usg w szpitalu na Wilanowie. Kto będzie robił usg? 😊
Ja wyniki krwi miałam następnego dnia w systemie, po tygodniu pojawił się w systemie komentarz od lekarza i wynik był do odbioru w rejestracji.

Dariusz Lańczyk. Idę w piątek na badanie, dowiedziałam, się jeszcze od położnej, że gbyby już punkt pobrań był nieczynny to mam iść na drugi dzień do zwykłego punktu pobrań. Troche sie bede stresować, bo nie wiem czy zdąrzą przed wizytą z wynikiem... :(
 
Podłączę się do wątku 😊 Orientuje się ktoś czy aktualnie w szpitalu Medicover jest opcja aby partner towarzyszył przy badaniu? Za tydzień mam usg 11-14 tydzień u dr Lańczyka i zastanawiam się czy jest jakaś szansa żeby mąż mógł wejść razem ze mną albo chociaż dołączył na chwilę zobaczyć dzidzię 🙂 Czytałam, że lekarz nie ma z tym problemu ale znalazłam tylko informacje sprzed pandemii i zastanawiam się jak to jest teraz.
 
Do góry