reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pappa w Medicover

kasssia

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2021
Postów
103
Cześć, mam pytanie czy jest tu ktoś kto wykonywał badanie w Medicover w Warszawie w ramach abonamentu?
Dostaje sprzeczne informacje.
Pięgniarka w punkcie pobrań mówiła mi, że badanie krwi mam robić wtedy kiedy USG w szpitalu.
Ginekolog powiedziała, że moge wcześniej zrobić badanie krwi, żeby na USG mieć już wyniki, to wtedy lekarz może (?) spojrzy na wyniki.
Więc jak to jest - czy całość badania jest w ramach abanamentu? Bo kiedy sprawdzam w zakresie karty to pokazuje, że tylko badanie krwi jest bezpłatne, a USG przy teście Pappa jest dodatkowo płatne.

Ma ktoś jakieś doświadczenia?
 
reklama
Dzięki, ja chyba pójde jednak wcześniej do punktu pobrań. A ile czekałaś na wynik po badaniu?
 
Cześć Kasia. Też dostawalam sprzeczne informacje na temat testu Pappa w Medicover 🤦‍♀️ Ostatecznie to umówiłam się na USG 11-14 tc do szpitala Medicover w Wilanowie i po USG poszłam do położnej na pobranie krwi. W rejestracji w szpitalu w dniu wizyty powiedziałam, że chcę wykonać USG i test Pappa. Skierowanie na USG oraz test Pappa miałam w systemie wystawione przez lekarza prowadzącego ciążę.
 
Dzięki, ja chyba pójde jednak wcześniej do punktu pobrań. A ile czekałaś na wynik po badaniu?
To nie ma sensu, żeby najpiew isc do punktu pobran. Naprawdę. Zapisz się na usg i po usg sam lekarz wykonujący usg Cię przekieruje do pokoju gdzie połozna pobiera krew. Tylko miej w systemie skierowania na usg i test Pappa. Ja czekałam ok 2 tygodni na wyniki.
 
To nie ma sensu, żeby najpiew isc do punktu pobran. Naprawdę. Zapisz się na usg i po usg sam lekarz wykonujący usg Cię przekieruje do pokoju gdzie połozna pobiera krew. Tylko miej w systemie skierowania na usg i test Pappa. Ja czekałam ok 2 tygodni na wyniki.


mi ginekolog doradziła żeby pójść 3 dni wcześniej na pobranie, bo tedy od razu może dostane wynik
mam w kolejnym tygodniu wizyte u innej ginekolog, do której ciężko sie umówić wiec teraz mnie zmartwiłaś, że aż 2 tyg czekałaś... wszyscy mówią raczej o tygodniu :(
 
reklama
mi ginekolog doradziła żeby pójść 3 dni wcześniej na pobranie, bo tedy od razu może dostane wynik
mam w kolejnym tygodniu wizyte u innej ginekolog, do której ciężko sie umówić wiec teraz mnie zmartwiłaś, że aż 2 tyg czekałaś... wszyscy mówią raczej o tygodniu :(
2 tygodnie czekalam na wydrukowany wynik dla mnie do odbioru w rejestracji. Lekarz w systemie dostał wynik po paru dniach i skomentował, że wyniki są ok 🙂
 
Do góry