reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPPA - wysokie ryzyko trisomii 13/18

Dołączył(a)
1 Marzec 2024
Postów
6
Witajcie. Otrzymałam wyniki testu PAPPA z wysokim ryzykiem trisomii 13/18. Trisomia 21 wyszła mi z bardzo niskim ryzykiem. Przeszukałam fora i jest sporo historii dot. trisomii 21, ale bardzo mało dot. trisomii 13/18. Czy któraś z Was miała wysokie ryzyko trisomii 13/18, a ciąża zakończyła się szczęśliwie? Zadaje to pytanie z tego samego powodu co wszystkie inne mamy - jestem przerażona wynikiem i obawiam się najgorszego. Czekam obecnie na wynik NIPT. Moje wyniki w załączniku, są po niemiecku bo mieszkam w Szwajcarii. Podejrzewam, że jednostka DoE może oznaczać jednostkę MoM. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

4A3DF51C-D219-48E7-A5BE-BF02CF60E0EC.jpegE48420E1-ECDA-4A3C-998A-2490A1EA7D84.jpeg
 
reklama
reklama
Do góry