reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pink, czy jest wiarygodny?

reklama
Ja widzę 2 kreski. Pink zawsze u mnie wskazywał stan faktyczny ciąże albo jej brak- nie było niedomówień 😀
Nieśmiało gratuluje 🤝
 
Hej, jestem dzień przed okresem. Staram się z mężem o dziecko, z ciekawości zrobiłam test. Czy kogoś oszukał test Pink? Ja widzę 2 kreski, albo już wariuje 😅 Jutro powtórzę test z rana, mam jeszcze kasetkowy, też z Pink.
Jak patrzę na test który wysłałaś na zdjęciu to widać kreseczka druga taka słabsza więc leć do gina i powodzonka. 🤩🤩
 
U mnie na tym samym teście pokazało druga słaba kreseczka😋 obecnie czekam na usg na 1 września 😁.
U mnie zawsze pokazuje później a jak pójdę do gina to się okaże że jest 5 tydzień albo 8 taka uroda. ❤️❤️Życzę powodzonka oby dzidziuś już był w brzuszku.
 
reklama
Do góry