reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Pink, czy jest wiarygodny?

Jeżeli nie miałaś wcześniej jakiś poronień i nie musisz brać od początku leków to idealny czas :)
Sprawdź tylko czy beta dobrze przyrasta i czekaj cierpliwie 🤩🥰
 
reklama
dobrze, ze mnie uspokoilyscie, bo już chcialam szukać innego lekarza i się przepisać wcześniej 😂 ciężki bedzie ten miesiąc oczekiwania, już nie mogę się doczekać usg 😅 z jednej strony chciałabym iść szybciej, ale boję sie, że jeszcze nic nie będzie widać... Dlatego ten 7 tc jest chyba optymalny
Uwierz że każda kolejna przerwa między wizytami będzie Ci się dłużyć 🤭 nie raz już chciałam przyspieszać wizyty ! A pierwszą przerwę miałam aż 5 tygodni ! Śmiałam się do mojego gina że ćwiczy moją cierpliwość 🙃 teraz spotykamy się co 4 tygodnie 😁 za chwilkę wchodzę na połówkowe badanie ❤️
 
Tak tak, jutro powtarzam betę 😊 to moja druga ciąża, pierwsza była bez komplikacji, licze, że druga też będzie taka sama 😌 jedyne co mi będzie spędzać sen z powiek to druga cesarka, ale no niestety muszę to przeżyć 😅
 

Załączniki

  • 2477a571-27f4-4324-98a5-aa9e1f353dbc.jpg
    2477a571-27f4-4324-98a5-aa9e1f353dbc.jpg
    61,4 KB · Wyświetleń: 1 136
reklama
Do góry