reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny 7 dni przed miesiaczką

Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o Dzidziusia 3 cykl. Jestem 5 dni przed miesiączką. Do tej pory czułam się jak przed miesiączką, lekkie bóle brzucha i piersi. Aktualnie wszystkie bóle się wycofały. Zrobiłam dziś test z krwi. Podsyłam zdjęcie testu. Doradźcie proszę czy na Wasze oko jest nadzieja i czy testy domowe z krwi Babycheck są dobre.
Nie znam tych testów, czy w ogóle są wiarygodne, ale druga kreska jest.
 
reklama
Czy jest ktoś jeszcze na grupie ? Zrobiłam dziś dwa testy różne i na dwóch taka sama sytuacja. Od razu na punkcie kontrolnym gruba krecha a po około 30 sekundach pojawiła się druga słabo widoczne kreska która za chwilę zniknęła...
 
Czy jest ktoś jeszcze na grupie ? Zrobiłam dziś dwa testy różne i na dwóch taka sama sytuacja. Od razu na punkcie kontrolnym gruba krecha a po około 30 sekundach pojawiła się druga słabo widoczne kreska która za chwilę zniknęła...
W takim bądź razie testy negatywne póki co. Na kiedy masz termin @?
 
Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o Dzidziusia 3 cykl. Jestem 5 dni przed miesiączką. Do tej pory czułam się jak przed miesiączką, lekkie bóle brzucha i piersi. Aktualnie wszystkie bóle się wycofały. Zrobiłam dziś test z krwi. Podsyłam zdjęcie testu. Doradźcie proszę czy na Wasze oko jest nadzieja i czy testy domowe z krwi Babycheck są dobre.
U mnie właśnie Babycheck jako pierwszy wykrył ciąże (a testy z moczu były ujemne) - one są bardzo czułe a nie "przekłamują", jak w poprzednim cyklu doszło do zapłodnienia ale nie implantacji to jakaś tam beta we krwi jest jeszcze dość długo i test z krwi wyjdzie - tak mi powiedział ginekolog. A dwa te same testy robią np. na pogotowiu żeby sprawdzić na szybko potencjalna ciążę - więc muszą być naprawdę wiarygodne.
 
Witajcie pomóżcie czy może coś widziecie. ??
 

Załączniki

  • IMG20211119074012.jpg
    IMG20211119074012.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 396
  • IMG20211119074636.jpg
    IMG20211119074636.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 399
reklama
Do góry