reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny a krwawienie

Jeśli jest mniej obfity i nie ma skrzepow to bądź dobrej myśli, takie sytuacje jak piszą dziewczyny powyżej się zdarzają.
Zrób bete ale zrób też druga żeby sprawdzić czy przyrasta.
Ja dwa miesiące temu też miałam pozytywny test,po 4 dniach przyszedł okres i ciąży nie było.
 
reklama
Ja miałam 3 testy pozytywne, zrobiłam właśnie test i nie ma nawet cienia w poniedziałek mam wizytę u lekarza ale prawdopodobnie się wyczyściło samo
 
Ja miałam 3 testy pozytywne, zrobiłam właśnie test i nie ma nawet cienia w poniedziałek mam wizytę u lekarza ale prawdopodobnie się wyczyściło samo
Mnie zdarzyło się to pierwszy raz - pierwszy o którym wiedziałam bo okres spóźnił się mi 4 dni,a staramy się o dziecko więc w dniu @Już robię testy:-) bardzo to przezylam:-/
 
Ja miałam ten niby okres 1,5 dnia był bardzo skąpy i jasnoróżowy od wczoraj południa nie mam nawet kropki,jeszcze nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło hormony miałam sprawdzane 2 tygodnie temu i wyniki były w normie teraz zostaje mi czekać co z tego będzie. Czytałam ze tak może wyglądać krwawienie implantacyjne ale nadzieji niechce sobie robić bo ja tez to potem strasznie przeżywam
 
Cześć Dziewczyny. Mam dziwny przypadek. 2 tygodnie temu robiłam test ciążowy tzn trzy, wszystkie wyszły pozytywnie. Poszlam do ginekologa w piątek i powiedział mi że widać tylko grube endometrium. Kazal mi zrobić test ciązowy ponownie więc zrobiłam go w sobotę rano i rowniez wyszedł pozytywnie. A tu nagle w niedzielę dostałam tak jakby okres. Nie jest tak mocny jak bywa u mnie w czasie miesiączki, ale jest. Leciały mi takie malutkie skrzepy wczoraj., dzisiaj już tylko leci krew. Nie wiem czy to się może czyści. Brzuch mnie nie boli. Proszę pomocy
 
Cześć Dziewczyny. Mam dziwny przypadek. 2 tygodnie temu robiłam test ciążowy tzn trzy, wszystkie wyszły pozytywnie. Poszlam do ginekologa w piątek i powiedział mi że widać tylko grube endometrium. Kazal mi zrobić test ciązowy ponownie więc zrobiłam go w sobotę rano i rowniez wyszedł pozytywnie. A tu nagle w niedzielę dostałam tak jakby okres. Nie jest tak mocny jak bywa u mnie w czasie miesiączki, ale jest. Leciały mi takie malutkie skrzepy wczoraj., dzisiaj już tylko leci krew. Nie wiem czy to się może czyści. Brzuch mnie nie boli. Proszę pomocy
Ja bym zrobila beta hcg i po 48godz znow z krwi. W tedy do lekarza. Plamienia sie zdarzaja przy niskim progesteronie (w tedy zazywa sie luteine)
 
Cześć Dziewczyny. Mam dziwny przypadek. 2 tygodnie temu robiłam test ciążowy tzn trzy, wszystkie wyszły pozytywnie. Poszlam do ginekologa w piątek i powiedział mi że widać tylko grube endometrium. Kazal mi zrobić test ciązowy ponownie więc zrobiłam go w sobotę rano i rowniez wyszedł pozytywnie. A tu nagle w niedzielę dostałam tak jakby okres. Nie jest tak mocny jak bywa u mnie w czasie miesiączki, ale jest. Leciały mi takie malutkie skrzepy wczoraj., dzisiaj już tylko leci krew. Nie wiem czy to się może czyści. Brzuch mnie nie boli. Proszę pomocy
Musisz zrobić bete , tylko to da jakaś odpowiedź
 
Zrob bete i powtórz po 2 dniach by zobaczyć czy rośnie czy spada [emoji85]
Cześć Dziewczyny. Mam dziwny przypadek. 2 tygodnie temu robiłam test ciążowy tzn trzy, wszystkie wyszły pozytywnie. Poszlam do ginekologa w piątek i powiedział mi że widać tylko grube endometrium. Kazal mi zrobić test ciązowy ponownie więc zrobiłam go w sobotę rano i rowniez wyszedł pozytywnie. A tu nagle w niedzielę dostałam tak jakby okres. Nie jest tak mocny jak bywa u mnie w czasie miesiączki, ale jest. Leciały mi takie malutkie skrzepy wczoraj., dzisiaj już tylko leci krew. Nie wiem czy to się może czyści. Brzuch mnie nie boli. Proszę pomocy
 
reklama
Chcialam sie dolaczyc ,nie wiem jak to sobie tlumaczyc ,3 dni temu zrobilam test wyszedl pozytywny zrobilam jescze jeden tez pozytywny miedzy czasie mialam bole brzucha jak by na okres ,wczoraj zrobilam nastepny test I wyszedl negatywny I w nocy dostalam krwawienie jak by na okres tylko sie przerazilam no rano jakies duze skrzepy sie pijawily ,pomocy nie wiem co myslec I co robic
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
41
Wyświetleń
5 tys
starająca się o dziecko
S
Do góry