reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny a potem negatywny.

Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
3
Witam. Postanowiłam napisać tutaj bo zwariowałam. Jestem po dwóch poronieniach samoistnych. Teraz miałam okres 18-22 był krótki i prawie bezbolesny. Jednego dnia tylko krwawilam potem miałam plamienie ale mocz był pozbawiony krwi. Po okresie jakieś trzy dni zrobiłam test bo pojawiły się objawy ciazowe. Mdłości (raz wymiotowalam) osłabienie,zmęczenie,nabrzmiałe piersi. Wyszedł pozytywny. Następnego dnia to samo z tym że kreska mniej widoczna. Wczoraj po południu test wyszedł negatywny. Dzisiaj rano kreska tak słaba że trzeba było się naprawdę dobrze przyjrzeć by ją zobaczyć. Objawy dalej się utrzymują. Zgaga najbardziej i ból piersi. Dodatkowo dzisiaj lekko boli mnie podbrzusze pewnie z nerwow. Przebywam za granica w UK i tutaj nic nie robią do 12 tyg. Mam wizytę umówiona dopiero na 21marca. Jestem załamana. Boje się że ten niby okres był poronieniem samoistnym. Kolejnym. Nie wiem co myśleć, zwariowałam. Dodam że przy ostatnich poronieniach objawy występowały zawsze przed tym zdarzeniem a nie po. Powiedzcie proszę co o tym myślicie ?:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie możesz zrobić testy z krwi? Jest najbardziej wiarygodny. Trzeba sprawdzić jaki jest przyrost hormonu ciążowego.
 
Właśnie chciałam. Byłam wczoraj na wizycie z pielęgniarka, bo tak niestety to tutaj wygląda i zapisała mnie na 21 marca mówiąc że na razie nic nie mogą zrobić. Nie wiem czy odczekać parę dni i powtórzyć test czy szukać pomocy prywatnie.
 
Mi to wygląda na ciążę biochemiczną. Chyba że wykonywałaś testy różnych producentów... Zrób test z rana z pierwszego porannego moczu.
 
Jak do 12 tyg mozna nic nie robic..parodia normalnie tam ..
Nie masz jak wrocic do PL ? Moje dwie znajome tak zrobiły na czas ciazy.
 
reklama
Do góry