reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

reklama
Ile jeszcze razy będziesz wstawać zdjęcia testów i pytań czy możesz być w ciąży?
Dlugo..
Na pewno? 4-6 dni po owulacji? W innym wątku pisałaś, że termin spodziewanej miesiączki u Ciebie to okolo 6-7 kwietnia.
Czy to ten sam test co w poprzednim wątku?
Ja widzę delikatna kreskę, niektórzy pewnie powiedzą, że fabryczną...
niestety zle zrozumialam pytanie 🤦🏼‍♀️
ja mam dosyc dlugie cykle czasami az 45 dni.
 
Dlugo..

niestety zle zrozumialam pytanie 🤦🏼‍♀️
ja mam dosyc dlugie cykle czasami az 45 dni.
Faktycznie, pytałaś już o test. Nawet Ci odpisywałam. Chyba dostałaś już odpowiedź. Więc po co znowu pytasz o to samo? Myślisz, że jak ktoś Ci napisze, że test pozytywny to magicznie będziesz w ciąży?

Idź na betę. A potem do dobrego ginekologa, który nie zbagatelizuje Twoich problemów.
 
Faktycznie, pytałaś już o test. Nawet Ci odpisywałam. Chyba dostałaś już odpowiedź. Więc po co znowu pytasz o to samo? Myślisz, że jak ktoś Ci napisze, że test pozytywny to magicznie będziesz w ciąży?

Idź na betę. A potem do dobrego ginekologa, który nie zbagatelizuje Twoich problemów.
Nie o to chodzi zeby byc „magicznie w ciazy“ ale chcialam poznac opinie innych Pan. Czy jest to takie zle?
 
reklama
Do góry