reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

reklama
A moze bylo mi ich za Malo?
I to powód do pytania o to samo co 5 minut? Sorry, ale to niepoważne. Dodawać to samo pytanie po kilka razy, zero szacunku dla innych użytkowniczek. Kto chciał udzielił Ci już odpowiedzi.

Poza tym opinia innych nic tu nie zmieni. Od odpowiedzi typu "pozytywny" czy "negatywny" w ciąży nie będziesz, ani ciąża nie zniknie.
 
I to powód do pytania o to samo co 5 minut? Sorry, ale to niepoważne. Dodawać to samo pytanie po kilka razy, zero szacunku dla innych użytkowniczek. Kto chciał udzielił Ci już odpowiedzi.

Poza tym opinia innych nic tu nie zmieni. Od odpowiedzi typu "pozytywny" czy "negatywny" w ciąży nie będziesz, ani ciąża nie zniknie.
A to niby jest szacunek kogos obwiniac o to ze chce zadac pytanie? Nawet gdybym je dodala 100 razy.. jezeli nie chcesz to ignoruj i po problemie 😌
 
A to niby jest szacunek kogos obwiniac o to ze chce zadac pytanie? Nawet gdybym je dodala 100 razy.. jezeli nie chcesz to ignoruj i po problemie 😌
Weszłam tu bo myślałam, że ktoś potrzebuje poważnej porady. A tu po prostu poraz 100 zadane to samo pytanie. Jakbym wiedziała, to bym sobie darowała. Bo ile można tłumaczyć to samo..
 
reklama
Do góry