reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

Brak szacunku?! 🤣🤣🤣 a to niby ma byc jego przyklad tak ? A wiec czy sobie zadam pytanie czy nie, to tylko i wylacznie moja sprawa, a smianie sie z osoby ktora szuka sensowniej odpowiedzi na swoj problem to jest to raczej smutne. Moze i to jest jeden i ten sam temat, ale jak juz powyzej pisalam to moja sprawa. Jedna czy dwie Panie nagle zaczely mnie „atakowac“ bo im sie cos nie spodobalo i to jest ten SZACUNEK?!?! jezeli komus moje pytanie sie nie podoba albo poczuj sie przez to w jakis sposob obrazony to nie o to mi chodzilo. A myslec sobie ze szukam jakies odpowiedzi ktora mi pasuje to chyba nie na tym polega ten Forum? Bo bym sobie je sama odpowiedziala i sie jej trzymala.

Zadajesz pytania na publicznym forum. Twoja sprawa je zadawać, moja to komentować. Nie podobają ci się odpowiedzi? Twój problem nie mój.
Twoje pytania świadczą o obsesyjnym myśleniu na jeden temat. Obsesje nie leczone maja tendencje do pogłębiania się. To nie jest obrażanie, to jest stwierdzenie faktu.
Odsylam tez do słownika ortograficznego bo pisownia slow „lettkie” i „goronco” jest błędna.
 
reklama
Nadal nie widzę w tym sensu, a ty nie odpowadasz. Po co drugi taki sam wątek? Więc nie, nie jest to normalne.

I nie pisz mi dziecinnych odpowiedzi typu, bo mogę. Bo chciałam poznać opinię innych. Bo te opinię innych to i pod pierwszym wątkiem mogły się znaleźć. Więc? Jaki jest sens tego samego pytania? Tego samego dnia? Z tym samym zdjęciem?
A jaki Ma to sens ze nadal chcesz dyskutowac?
 
Zadajesz pytania na publicznym forum. Twoja sprawa je zadawać, moja to komentować. Nie podobają ci się odpowiedzi? Twój problem nie mój.
Twoje pytania świadczą o obsesyjnym myśleniu na jeden temat. Obsesje nie leczone maja tendencje do pogłębiania się. To nie jest obrażanie, to jest stwierdzenie faktu.
Odsylam tez do słownika ortograficznego bo pisownia slow „lettkie” i „goronco” jest błędna.
Hahahaha 🤣 Dziekuje !
 
reklama
Do góry