reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

reklama
Bezczelna jesteś fanką hmm chyba w ciaze nie możesz zajść i na siłę z budów i złości uprzykrzasz życie innym się. Myślałam że to przyjazne forum ale jak widać zawsze znajdzie się ktoś bezczelny jak to w życiu. Wpislczuje ja się z rad wypisuje przy 2 dzieci nie mam czasu zajmować się takimi kretynkami jak Ty

Ale żal [emoji23][emoji53] niby matka dwójki dzieci [emoji85] dziewczyno, czy jak ktoś nie wstawi miliona serduszek do odpowiedzi to od razu jest chamski? A może po prostu rzeczowy? Spójrz na poziom swojej wypowiedzi i wyzwiska, które kierujesz w stronę innych osób, a później pouczaj innych na temat kultury. Zacznij to pouczanie od siebie.
 
Ale żal [emoji23][emoji53] niby matka dwójki dzieci [emoji85] dziewczyno, czy jak ktoś nie wstawi miliona serduszek do odpowiedzi to od razu jest chamski? A może po prostu rzeczowy? Spójrz na poziom swojej wypowiedzi i wyzwiska, które kierujesz w stronę innych osób, a później pouczaj innych na temat kultury. Zacznij to pouczanie od siebie.
Ona pierwsza zaczęła nie jestem kretynka i wiem że 2 kreski to ciaza. A akurat ten temat tyczy testów A jak wiemy są słabe są Ciebie są m9cne i tego toczyło moje pytanie ale widzę że naprawdę ludzie się poprostu wredni
 
Ona pierwsza zaczęła nie jestem kretynka i wiem że 2 kreski to ciaza. A akurat ten temat tyczy testów A jak wiemy są słabe są Ciebie są m9cne i tego toczyło moje pytanie ale widzę że naprawdę ludzie się poprostu wredni

To trzeba było zapytać „czy widzicie tu cień kreski” jeśli oczekiwalas dyskusji w tym kierunku, bo sorry, ale zapytałaś czy test wskazuje na ciąże i otrzymałaś odpowiedz adekwatna do pytania wraz z wytłumaczeniem jak powinien wyglądać taki ciążowy. Nawet bym nie wpadła, ze pytasz o jakaś druga kreskę, bo jej tam nie widać [emoji2368] Precyzyjnie zadane pytanie to już połowa sukcesu [emoji6] to tak jakbyś zapytała „kiedy była wojna” ktoś Ci odpowie 1939, a Ty się oburzysz, ze nie o ta wojnę pytasz.
 
Ona pierwsza zaczęła nie jestem kretynka i wiem że 2 kreski to ciaza. A akurat ten temat tyczy testów A jak wiemy są słabe są Ciebie są m9cne i tego toczyło moje pytanie ale widzę że naprawdę ludzie się poprostu wredni
Ja Ci nic chamskiego nie napisałam i zacząć to ja dopiero mogę. Ty podobno miałaś wypisać się z forum, bo przy dwójce dzieci nie masz czasu na takie kretynki jak ja więc co tu dalej robisz?
 
Ona pierwsza zaczęła nie jestem kretynka i wiem że 2 kreski to ciaza. A akurat ten temat tyczy testów A jak wiemy są słabe są Ciebie są m9cne i tego toczyło moje pytanie ale widzę że naprawdę ludzie się poprostu wredni


Omg jakbym byla na jakims podwórku pgr, nie obrażając ich. Nikt cie tu nie obraził, skomentował dosadnie tak jak potrzebujesz tego, ze jest jedna kreska, ale widze, ze skoro masz 2 dzieci to wiesz jak powinnien test ciążowy wyglądać pozytywny, tylko czy emocje ci na to pozwolą, bo widząc tu twoje podejscie agresji i wyzwisk, współczuję twoim bliskim.
To jest forum, sa rozni ludzie, rozne podejscia i rozne odpowiedzi. Wiec wyluzuj, bo majac 2 dzieci, masz czas spamować tu i wyzywac innych ? Brawo ty. 😉
 
reklama
Do góry