reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
3
Witam jestem tu nowa i nie bardzo wiedziałam gdzie zacząć temat. Otóż dziś rano robiłam test ciążowy na początku nic nie wyszło, odlozylam test nie wiem ile czasu minęło ale jak spojrzalam po godzinie były dwie kreski ! I zgłupialam czy to możliwe jestem w ciąży ?( dodaje zdjęcia )
CollageMaker_20180807_200824423.jpg
 

Załączniki

  • CollageMaker_20180807_200824423.jpg
    CollageMaker_20180807_200824423.jpg
    373 KB · Wyświetleń: 16 822
reklama
Rozwiązanie
Jesli ty uwazasz ze jestem bezczelna to chyba nie ma juz tu o czym gadac. Najlepiej oczekiwac pomocy, dostac ją a potem nawet nie podziekowac i obrazac się bo ktoś ma cos wiecej do powiedzenia [emoji57]
Ja ci zycze powodzenia, pozytywnej bety i spokojnej ciąży [emoji6]
Nie kaamilaaa polozna gadala mi ze 2.5 tygodnia ze niby ciaza dopiero bo miesiaczke miala 13 sierpnia a dzis jest 14 wrzesnia a jej brak a cykle mam co 21 albo 27 dni najpozniej dostaje w 27 dniu cyklu a teraz cisza
 
reklama
Nie kaamilaaa polozna gadala mi ze 2.5 tygodnia ze niby ciaza dopiero bo miesiaczke miala 13 sierpnia a dzis jest 14 wrzesnia a jej brak a cykle mam co 21 albo 27 dni najpozniej dostaje w 27 dniu cyklu a teraz cisza
No to dzisiaj masz 33dzien cyklu, jesli to ciaza to jest to 4/5tc liczac od ostatniego okresu bo tak sie właśnie liczy, a nie 2,5tygodnia[emoji849]ale to test juz powinien wyjsc. Czemu nie pojdziesz na bete? Przeciez to ci da jasny wynik [emoji849] i tak jak ci pisze przed wizyta u gina trzeba i tak zrobic bete.
 
Kamilaaa masz racje tez mi wychodzi od miesiaczki 5 nie cale tygodni i jezeli to ciaza to okolo teraz 3 tygodnia bylaby bo we wtorek gadalam z polozna ale mowila tez ze moze byc opozniona miesiaczka ale nigdy tak mi sie nie spozniala nie wiem juz?? W poniedzialek pojde na bete bo w 21 wrzesnia mam wizyte u lekarza trzymajcie kciuki no a apropo mi wyszed w 1 ciazy w 7 tygoniu test z corka i 2 grube krechy odrazu wiec nie musialam sprawdzac a teraz czekamy i tak to jest ale mamy nadzieje ze sie udalalo w koncu
 
@Belka 22 prawda jest taka ze @ moze sie tak opoznic, to przeciez tylko kilka dni [emoji57] mi tez mimo moich regularnych cykli 24-29dniowych zdarzyly sie cykle np około 50dniowe, po prostu wszystko sie przesunelo[emoji57]
Zaczekaj do poniedziałku jak @ nie przyjdzie to idz na betę.
 
Ok Kaamilaaa moze sie opoznic nie mowie ze nie ale my sie staramy o dzidzie rownie dobrze wczesniej tez mogl mi sie opozniac prawda lecz zawsze w ostatni dzien cyklu dostawalam 27
 
Wie my mozemy podejzewac ciaze prawda?? A w ogole jakos tak dziwnie jen watrobke zamiast z buraczkami to jadlam z kalafiorem potem za chwile ogorek kiszony jakies chrupki na to winogrono jednym slowem mieszanka wybuchowa masakra i na brodawkach zauwazylam takie krostki po dotknieciu nikna a za chwile sie pojawiaja czy ktoras z qas tak miala we wczeanej ciazy??
 
Moze banalne pytanie ale z corka ktora ma teraz 7.5 romu nie pamietam zebym cos takiego przechodzila napewno od 7 tygodnia wymioty do samego konca ciazy :-( co zjadlam cale dnie dopiero ciut lepiej bylo pod koniec zaczelam tyc i dzidzia nabierala wage 0.500kg w ciagu 1.5 miesiaca nabrala wage 3.385kg przy porodzie
 
reklama
Ok Kaamilaaa moze sie opoznic nie mowie ze nie ale my sie staramy o dzidzie rownie dobrze wczesniej tez mogl mi sie opozniac prawda lecz zawsze w ostatni dzien cyklu dostawalam 27
Wiem ze sie starasz. Mi zanim zaczelismy sie starac zdarzaly sie takie cykle okolo 50dni, ale zazwyczaj byly 28dniowe, a od kiedy sie staramy mam raz 24 raz 29 dni wiec moze sie czasami cos przestawic, pewnie owu mialas pozniej niz zwykle i tyle [emoji57]to ze zawsze mialas takie i takie cykle nie oznacza ze akurat ten bedzie podobny [emoji849]
Wie my mozemy podejzewac ciaze prawda?? A w ogole jakos tak dziwnie jen watrobke zamiast z buraczkami to jadlam z kalafiorem potem za chwile ogorek kiszony jakies chrupki na to winogrono jednym slowem mieszanka wybuchowa masakra i na brodawkach zauwazylam takie krostki po dotknieciu nikna a za chwile sie pojawiaja czy ktoras z qas tak miala we wczeanej ciazy??
Nie popadaj w paranoje [emoji849]Na objawy i zachcianki jedzeniowe nawet jak to ciaza to zupełnie za wcześnie [emoji849]
Wiele dziewczyn przed @ ma takie podobne zachcianki, ja takze [emoji57]

Nie doszukuj sie objawów tylko poczekaj do poniedziałku, a jak masz możliwość to nawet jutro znajdź labo i idz ba bete i bedziesz miala jasnosc a nie bedziesz sie nakrecac [emoji849]
 
Do góry