reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny czy negatywny ?

Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
3
Witam jestem tu nowa i nie bardzo wiedziałam gdzie zacząć temat. Otóż dziś rano robiłam test ciążowy na początku nic nie wyszło, odlozylam test nie wiem ile czasu minęło ale jak spojrzalam po godzinie były dwie kreski ! I zgłupialam czy to możliwe jestem w ciąży ?( dodaje zdjęcia )
CollageMaker_20180807_200824423.jpg
 

Załączniki

  • CollageMaker_20180807_200824423.jpg
    CollageMaker_20180807_200824423.jpg
    373 KB · Wyświetleń: 16 826
reklama
Rozwiązanie
Jesli ty uwazasz ze jestem bezczelna to chyba nie ma juz tu o czym gadac. Najlepiej oczekiwac pomocy, dostac ją a potem nawet nie podziekowac i obrazac się bo ktoś ma cos wiecej do powiedzenia [emoji57]
Ja ci zycze powodzenia, pozytywnej bety i spokojnej ciąży [emoji6]
reklama
@Kaamilaaa podziwam za cierpliwość :-p@Belka 22 mam wrażenie, że za dużo sobie wmawiasz i niepotrzebnie się nakrecasz bo na Twoim teście nie widać drugiej kreski. Zamiast pójść na betę to wolisz pisać posty tutaj a nikt z fusów wróżyć nie będzie... Serio nie wolisz mieć pewności po becie zamiast się tak zadręczać? Jeśli okres spóźnia się 5 dni to test wykryłby ciąże. Na moje to za dużo się stresujesz, czego powodem jest opóźniona miesiączka.
 
@Kaamilaaa podziwam za cierpliwość :-p@Belka 22 mam wrażenie, że za dużo sobie wmawiasz i niepotrzebnie się nakrecasz bo na Twoim teście nie widać drugiej kreski. Zamiast pójść na betę to wolisz pisać posty tutaj a nikt z fusów wróżyć nie będzie... Serio nie wolisz mieć pewności po becie zamiast się tak zadręczać? Jeśli okres spóźnia się 5 dni to test wykryłby ciąże. Na moje to za dużo się stresujesz, czego powodem jest opóźniona miesiączka.
Juz mi sie powoli kończy moja wielka cierpliwość, bo ilez mozna walkowac jeden temat [emoji57] no ale cóż jak zaczęłam, chcialam pomoc to przeciez nie znikne w połowie [emoji57] a cos czuje ze ten watek jeszcze sie moze ciaaagnac [emoji57][emoji6]
No ale tak jak juz napisalas tez, beta to najlepszy pomysł, test tez juz powinien wyjść, ale tez uwazam ze im wiecej mysli o tym ze chce byc w ciazy, stresuje sie ze moze jednak przyjsc @ to organizm wtedy szaleje i @ sie opóźnia [emoji57]
 
Po pierwsze kejt384 i kaamilaaa po to jest forum zeby opisac swoja sytuacje i podpytac takie glupie docinki z Waszej strony i teksty zachowajcie dla siebie moze i rzeczywiscie za duzo o tym mysle ale to tylko moja indywidualna sprawa a ktos utworzyl forum po to azeby ktos mogl pytac kto pyta niebladzi gdyz kazdy organizm jest inny i inaczej kazdy przechodzi @ czy nawet ciaze nawet jezeli bylyby tylko przypuszczenia ze jest prawdopodobienstwo zajcia dlatego glupie uwagi kierujcie pod swoim adresem
 
@Belka 22 skoro po to jest forum zeby pytac, doradzac, wyrazac swoje zdanie to chyba tez mam prawo pisać co myślę [emoji57] tyle juz czasu roztrzasasz jedno i to samo zamiast od razu isc na bete, przeciez chocbys nam tu wypisala w ktore dni byly [emoji173] nie wywrozymy czy to ciaza czy nie[emoji57] dostalas ode mnie tyle podpowiedzi, a teraz przeszkadza ci ze powiedzialam cos nie tak jak bys chciala..? Ok rob sobie jak uważasz, ja sie juz lepiej odzywac nie bede, i tak staralam sie pomoc a czesc moich postów/pytan byla przez ciebie zlewana wiec tez sobie odpuszczam, niech ktos inny ma tyle cierpliwości co ja i dalej z toba walkuje ten sam temat [emoji57]
Powodzenia, kciuki za bete [emoji6]
 
Mam wrażenie, że to użytkowniczka tego forum pod innym nickiem :rolleyes2: Sposób pisania tak samo chaotyczny i pretensje, bo ktoś radzi wyluzować... A nawet lekarze to zalecają! No cóż, nie warto czasami się odzywać bo nieważne co by się napisało, to takie osoby i tak będą brnąć w swoje zupełnie nie odnosząc się do tego, co piszą inne użytkowniczki. Tylko po co w takim razie pisać na forum?
 
Bezczelnosc Wasza goni bezczelnosc no ale coz kazdy jest inny i kazdy ma prawo pisac na forum jak to ujelas Kamilaaa ale nie cisnac po kims a co do ciebie dziwwczynko kejt 384 nie wiem za kogo mnie uwazasz że twirdzisz ze byl nik zmieniany nigdy wczesniej nie bylam na tym forum wiec takie uwagi zostaw dla siebie
,
 
Jesli ty uwazasz ze jestem bezczelna to chyba nie ma juz tu o czym gadac. Najlepiej oczekiwac pomocy, dostac ją a potem nawet nie podziekowac i obrazac się bo ktoś ma cos wiecej do powiedzenia [emoji57]
Ja ci zycze powodzenia, pozytywnej bety i spokojnej ciąży [emoji6]
 
Rozwiązanie
d_dream ja ci powiem ze z czystej ciekawsci zrobilam z proszkiem do pieczenia i strasznie sie pienilo!!!!! Nie wiem jak to zinterpretowac ale piany dosyc duzo bylo kiedys jak robilam to nic a nic sie nie pieno bo juz dawno o tym czytalam dzis powinnam dostac @ mam nadzieję ze nie przyjdźie i bedziemy odliczac 9 cudownych miesiecy jak 7 lat temu :-) :-* ??!!!
I jak sprawdziło się to z sodą? Ja dzisiaj zrobiłam i też się pieni???
 
reklama
Cześć,
Trochę o mnie. Mam 28 lat oraz PCOS. Od około roku staramy sie z partnerem o dziecko. Moj cykl miesiączkowy 34 dni, w tym miesięcu spoznial mi się okres. Mialam już nadzieję,ze jestem w ciazy a tu w ten sam dzien rozkrecil sie okres. Czy ktoś miał podobna sytuacje? A może błędnie odczytalam test
IMG_20230111_070304.jpg
?
 
Do góry