reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny i krwawienie

Sorry progesteronu. Heh. Pisałamna szybko. Wiesz co? MMoże idź na oddział tam na pewno wypisza ci progesteronu na receptę. Wiem ze któryś z nich kupowałam bez recepty ale to byłojjuż 3lata temu nie pamiętam który.
 
reklama
Ja plamilam do 7tc. Bylo to za każdym razem bardzo stresujace. Tera ip nic nie pomoze bo za wczesnie,zeby cos bylo widac ale zrob poziom progesteronu i bete hcg
 
Witam mam taki pytanie 22 listopada miałam miesiączke 13 grudnia powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam więc zrobilam test ciazowy 13grudnia wyszedł pozytywny po 3 dniach powtórzyłam test wyszedł też pozytywny i w ostatni dzień miesiączki powtórzyłam kolejny test który wyszedł pozytywny lecz problem mam w tym że 24 grudnia zaczęłam krwawic jak przy miesiące zglosilam się do szpitala powiedziała że to normalne że mogę krwawic nawet 3 miesiący kazała mi powtorzyc test ciazowy który powtórzyłam i wyszedł pozytywny wizyta u ginekologa 28.12
 
Witam mam taki pytanie 22 listopada miałam miesiączke 13 grudnia powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam więc zrobilam test ciazowy 13grudnia wyszedł pozytywny po 3 dniach powtórzyłam test wyszedł też pozytywny i w ostatni dzień miesiączki powtórzyłam kolejny test który wyszedł pozytywny lecz problem mam w tym że 24 grudnia zaczęłam krwawic jak przy miesiące zglosilam się do szpitala powiedziała że to normalne że mogę krwawic nawet 3 miesiący kazała mi powtorzyc test ciazowy który powtórzyłam i wyszedł pozytywny wizyta u ginekologa 28.12
A jakie masz pytanie? Bo żadnego nie zadalas.
 
22 listopada miałam miesiączke 13 grudnia powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam więc zrobilam test ciazowy 13grudnia wyszedł pozytywny po 3 dniach powtórzyłam test wyszedł też pozytywny i w ostatni dzień miesiączki powtórzyłam kolejny test który wyszedł pozytywny lecz problem mam w tym że 24 grudnia zaczęłam krwawic jak przy miesiące zglosilam się do szpitala powiedziała że to normalne że mogę krwawic nawet 3 miesiący kazała mi powtorzyc test ciazowy który powtórzyłam i wyszedł pozytywny wizyta u ginekologa 28.12
 
Witam mam taki pytanie 22 listopada miałam miesiączke 13 grudnia powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam więc zrobilam test ciazowy 13grudnia wyszedł pozytywny po 3 dniach powtórzyłam test wyszedł też pozytywny i w ostatni dzień miesiączki powtórzyłam kolejny test który wyszedł pozytywny lecz problem mam w tym że 24 grudnia zaczęłam krwawic jak przy miesiące zglosilam się do szpitala powiedziała że to normalne że mogę krwawic nawet 3 miesiący kazała mi powtorzyc test ciazowy który powtórzyłam i wyszedł pozytywny wizyta u ginekologa 28.12
Może jakieś krwiaki czy coś. Może nic groźnego skoro ciąża nadal się utrzymuje i poziom hormonów. Poczekaj na wizytę na też Idę 28.12
 
Witam mam taki pytanie 22 listopada miałam miesiączke 13 grudnia powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam więc zrobilam test ciazowy 13grudnia wyszedł pozytywny po 3 dniach powtórzyłam test wyszedł też pozytywny i w ostatni dzień miesiączki powtórzyłam kolejny test który wyszedł pozytywny lecz problem mam w tym że 24 grudnia zaczęłam krwawic jak przy miesiące zglosilam się do szpitala powiedziała że to normalne że mogę krwawic nawet 3 miesiący kazała mi powtorzyc test ciazowy który powtórzyłam i wyszedł pozytywny wizyta u ginekologa 28.12
A czy lekarz przepisal jakieś leki ?? Krwawienie w ciazy nie jest normalne ,moze wystąpić plamienie ,a czy badales bete ?? Sprawdzalas czy rośnie???
 
Powiedziała że to normalne że mogę mieć przez 3 miesiace miesiączke i być w ciąży nigdy tak nie mialam więc trochę się martwię 25.12 powtórzyłam test i wyszedł pozytywny
 
reklama
Do góry